Semifinále

O minulém víkendu začaly semifinálové série mezi Ekonomem Devils a South Park Cows a mezi Kolínem a Benátkami nad Jizerou.

1. a 2. zápas

Ekonom – Cows 6 : 1 a 2 : 1
První zápas: Nepovedený výkon celého týmu South Parku a zkušená hra Ekonomu, okořeněná šesti brankami má za následek celkem potupnou prohru malešického týmu. Ekonomové zvítězili jednoznačně a naprosto zaslouženě.
Druhý zápas: Vyrovnanější utkání než sobotní, South Park měl někdy i více ze hry. Ale i přestože více než polovinu utkání krávy vedly, nedotáhly utkání do vítězného konce ani do prodloužení. Z Palmovky si tak vezou dvě prohry.

Kolín - Benátky 3 : 2 a 2 : 3 pp
První třetina prvního utkání celků, které praktikují tvrdší styl hokejbalu skončila nerozhodně, ve druhé pak Kolín odskočil svému soupeři na dvoubrankové vedení. Benátky do konce utkání dokázaly jen snížit a prohrály tedy 3 : 2. Ve druhém střetnutí začal Belveder lépe a vedl již o dvě branky. Kolínští srovnali stav ve druhé části a zápas tak dospěl do prodloužení. V něm se z vítězného gólu radovali hráči Benátek. Za vyrovnaného stavu 1 : 1 se tedy série přesouvá do Benátek.