Oldřich Poláček - FARMA HOLE

ARYKA IN-WEST a.s.

A-komplet, s.r.o.

Hodnocení posledního kola základní části

Poslední kolo základní části je za námi. Pojďme se tedy podívat na výsledky, které jako poslední mohly rozhodnout o konečném pořadí pro vstup do play-off.

23. kolo

Hostivař – Rakovník 5 : 0 K
Kontumační výhra Hostivaře nad Rakovníkem.

26. kolo

Kovo B – Ekonom 0 : 12
Nevím co se dělo, ale výsledek je další dvojciferný, který naložil Ekonom. Ekonom si tak zajistil 3. místo v tabulce a začínat bude "doma".

Spectrum – Benátky 2 : 3
Zápas, na který se upírala pozornost, neboť Benátky v play off nechyběly dlouho a tentokrát jim to reálně hrozilo. Ovšem účast 15 hráčů svědčí o tom, že Benátky zmobilizovaly město a do play off se stejným soupeřem vstupují jako velmi nepříjemný soupeř. Spectrum tak nejen ztratilo první místo, které jim skoro celou sezonu patřilo, ale i relativně příjemnějšího soupeře v podobě Kladna "C".

Litoměřice – Kolín 8 : 0
Měla to být odveta za vyhrocený zápas v Kolíně a domácím se věru povedla. Drtivá výhra a podle zúčastněných i výborný výkon zajistily při současné porážce Spectra první místo po základní části. Kolín tak před play off utrpěl nepříjemnou porážku, která ho zároveň poslala na 5.místo a domácí prostředí tak bude moci využít až ve třetím zápase.

Kert "B" – Hostivař 9 : 8
Přestřelka týmů, kterým v podstatě o nic nešlo. Kert jistý si svou účastí v play off hrál 2 třetiny prim, poslední třetina 0:5 budiž malinkou náplastí za zpackanou sezonu pro Hostivař.

Cows – Ďáblice 2 : 4
Kravičky bez 6 lidí základního kádru a se 4 dorostenci hrály 2 třetiny vyrovnaný zápas s "plnými" Ďáblicemi. V poslední třetině však letošní bolest – individuální chyby, srazili bojující tým na kolena a Ďáblice tak zvítězily a získaly tak 4. místo po základní části.

Rakovník – Ďáblové 6 : 1
Utkání hrané z povinnosti již neřešilo nic, domácí si tak spravily chuť po minulém kole a potupné prohře s Ekonomem.