South Park Cows - Články, Ohlédnutí

Hokejbal Praha, hokejbalový tým z Prahy

South Park Cows South Park Cows Lumír Kudrna Petr Sígl Martin Sígl Lukáš Vrkoč South Park Cows
2007 / 2008
A-tým| Děti| Vše

Sponzoři

D & Z spol. s.r.o.


Oldřich Poláček - FARMA HOLE


ARYKA IN-WEST a.s.


A-komplet, s.r.o.


[ info ]

O stránkách

Rozlišení

1024 x 768

Prohlížeč

Firefox 2.0 +


Valid XHTML 1.0! Valid CSS level 2! Explanation of Level Double-A Conformance!


[ detaily ]

Hodnocení 24. a 25. kola

Máme za sebou 24. a 25. kolo, lépe řečeno, před sebou kolo poslední (což se bohužel, z pohledu Cows bohudík) netýká týmu KEB " C" a tabulka se nám až tak příliš nevyjasnila. Zůstává hned několik otevřených partií a tak se máme opravdu na co těšit. Vzhledem k tomu, že v tomto kole šlo již opravdu do tuhého, nebyla nouze o překvapivé výsledky, napínavá dramata a k zajímavému závěru spěje i soutěž v produktivitě jednotlivců. Ale pojďme se stručně poohlédnout za uplynulým dvoukolem:

24. kolo

Spectrum – Ďáblové "B" 4 : 0
Spectrum povinně zvítězilo, ale výsledek není zrovna z nejpřesvědčivějších. Ďáblové v 9-ti lidech srdnatě odolávali, ale na nic, než přijatelnou porážku to nestačilo.

Cows – Ekonom 4 : 2
Pro Cows zápas sezony (jeden z mnoha). Cows byli mírně lepším týmem a splnili jednoznačný úkol, uhlídat hostujícího Vokála, který dá gól téměř ze všeho. Do pár šancí se dostal, ale vychytal ho skvělý Pechy. Tentokrát se ke konci utkání štěstí (snad poprvé v sezoně) přiklonilo na stranu Cows a vyrovnaný zápas vyhráli.

Kovo "B" – Hostivař 6 : 4
Kovo porazilo poslední Hostivař a ukázalo, kdo je jednoznačně nejslabším týmem v celé soutěži. 6 bodů je opravdu velmi chabá sbírka.

Benátky – Ďáblice 1 : 4
Pro oba týmy zápas, ze kterého 3 body by přinesly téměř jistotu play off, zvládli lépe hosté a potvrdili, že se jim na Benátky daří. Benátky tak před závěrečnými 2 koly (volno a Spectrum venku) mají velmi nelehkou, dokonce bych řekl nezáviděníhodnou, pozici.

Litoměřice – Kladno "C" 0 : 7
Velké překvapení, které přineslo dočasný smutek do kabiny Cows. Největší, do této chvíle, sok o play off zcela ovládl hřiště v Litoměřicích a přivezl si velice cenné 3 body. Litoměřicícm se tak vzdálila šance na 1.místo po základní části.

Rakovník – Kolín 2 : 4
Rakovník ukázal, že doma body nerozdává zadarmo, avšak na Kolín, který se zdá hraje ve velké pohodě to nestačilo. Kolín tak definitivně potvrdil pozici v play off a bojuje o 3. příčku.

25. kolo

Ďáblice – Spectrum 5 : 4
Spectrum si chtělo vítězstvím zajistit po sobotním kolapsu Litoměřic 1.místo po základní části, ale opět prohrálo. Zda tomu bylo tak jako v předešlých zápasech po "nejhorším zápase sezóny" a po drtivé převaze a současné neschopnosti hráčů vstřelit gól, se dozvíme z článku. Možná by neškodilo si přiznat, že další prohra je i dílem kvalit jiných týmů. Ďáblice rozhodně potvrdily kvality a před play off jde jejich forma nahoru.

Hostivař – Litoměřice 6 : 7
Litoměřice celý zápas vedly a bez obránců dotáhly tento divoký zápas do vítězného konce. Po vynuceném odpočinku opět řádil Chvojka, který si připsal 6 kanadských bodů. Nicméně tento víkend nebyl v podání Killers zrovna to nej, nej...

Ekonom – Rakovník 14 : 0
Jednoznačná výhra, další atak Vokála na Chvojku v kanadském bodování, ale hlavně naprosto trapný výkon Rakovníka, který přijel v 6-ti lidech, během zápasu se jeho hráči náramně bavili a dokonce si dovolili zajít na párek v rohlíku během zápasu.

Kladno "C" – Kert "B" 1 : 1
Kladno ztratilo 3 body v poslední třetině a tím pádem před posledním kolem (ve kterém má volno) musí fandi na dálku (či osobně) Spectru, které hraje doma s Benátkami a postupové klíče Kladna "C" drží v rukou. Kert si tím pádem zajistil účast v play off, neboť má o bod víc, než právě Kladno "C". Tento výsledek udělal radost i všem Kravičkám, neboť vzájemný zápas s Kladnem hovoří v jejich prospěch.

Kolín – Kovo "B" 6 : 1
První třetina 5:0 a nebylo co řešit. Kolín tak útočí na 3. místo, ale nebude to mít v posledním kole, kdy jede do Litoměřic, jednoduché. Tento zápas po incidentu v prvním utkání v Kolíně dostává tak speciální náboj. Ekonom i Ďáblice totiž budou nebezpečně dotírat.

Ďáblové "B" – Cows 0 : 4
Nutností pro Cows bylo vyhrát a podle toho taky zápas vypadal. Nabitá soupiska na soupeře "vlítla" a po 10 minutách to bylo 4:0. Možná pod vlivem, že hráčů Ďáblů bylo "jen" 9, se poté hra zklidnila, Cows dvakrát zachránila tyčka, nicméně zápas si Cows již pohlídaly a dokonce daly příležitost vyniknout i Pechymu, který opět zachytal výborně. Velmi cenné vítězství, kteří při současné ztrátě Kladna "C" (dle mého názoru) zajistilo Cows účast v play off a splnění předsezónního cíle. Kluci – DÍKY!!!

Vlasy


Copyright © South Park Cows

Vloženo

8.4.2008

Zápasy

24.kolo

Benátky - Ďáblice

1 : 4 

Cows - Ekonom

4 : 2 

Kovo B - Hostivař

6 : 4 

Litoměřice - KEB Kladno C

0 : 7 

Rakovník - Kolín

2 : 4 

Spectrum - Ďáblové B

4 : 0 


25.kolo

Ďáblice - Spectrum

5 : 4 

Ďáblové B - Cows

0 : 4 

Ekonom - Rakovník

14 : 0 

Hostivař - Litoměřice

6 : 7 

KEB Kladno C - Kert Park B

1 : 1 

Kolín - Kovo B

6 : 1