South Park Cows - Články, Ohlédnutí

Hokejbal Praha, hokejbalový tým z Prahy

South Park Cows South Park Cows Lumír Kudrna Petr Sígl Martin Sígl Lukáš Vrkoč South Park Cows
2007 / 2008
A-tým| Děti| Vše

Sponzoři

D & Z spol. s.r.o.


Oldřich Poláček - FARMA HOLE


ARYKA IN-WEST a.s.


A-komplet, s.r.o.


[ info ]

O stránkách

Rozlišení

1024 x 768

Prohlížeč

Firefox 2.0 +


Valid XHTML 1.0! Valid CSS level 2! Explanation of Level Double-A Conformance!


[ detaily ]

Habešovna padla

Páté dvoukolo mistrovství ČR se obešlo zatím bez naší účasti, jelikož jsme z důvodů velké marodky museli požádat o odložení utkání s Ďáblicemi. Hlavní údálostí víkendu byly dvě porážky Habešovny, které zatím suveréně vedla. Jediním neporaženým týmem je tak již jen kladenský KEB. Tabulka se již celkem rodělila na větší silnou horní část a slabší dolní část, kdy bodový rozdíl mezi sedmým a osmým místem je již 8 bodů.

5. dvoukolo

KEB Kladno – Falcon Kročehlavy 6 : 1 a 4 : 1
Žáci Kladna doposud nepocítili porážku a ani Falcon na tom nic nezměnil. Dva celkem s přehledem vyhrané zápasy přinesly kladenským šest bodů a hlavně prodloužení série neporazitelnosti a nebo ještě lépe série osmi vítězství (jedno z toho na nájezdy).

Habešovna – Tygři 4 : 9 a 3 : 8
Suveréní Habešovna "napodobila" svůj dospělý A-tým a padla, ba co víc - doma. Tygři jí nadělili dva slušné výprasky a odvezli si domů do Mladé Boleslavi dvě cenná a tak trochu nečekaná vítězství. V první části prvního zápasu sice domácí vedli, ale pak mladí Tygři zabrali, vývoj otočili a vysoko zvítězili. Ve druhém utkání zopakovali svůj výkon a podruhé vyhráli nad favoritem velkým gólovým rozdílem.

Kert - Kovo 7 : 0 a 2 : 7
Jako den a noc dalo by se říci z pohledu Kertu (z pohledu Kova jako noc a den Smailík). Tak vypadala střetnutí žáků dvou velkých pražských celků. V prvním jasně dominoval tým Kertu ve druhém tomu bylo přesně naopak a jasně dominovalo Kovo, ikdyž definitivně rozhodlo o vývoji až povedenou třetí částí.

Nové Strašecí - Ďáblové 9 : 0 a 13 : 0
Hráči Nového Strašecí se postarali o nejjednoznačnější výsledky víkendu. Dvakrát naprosto jasně a s přehledem přehráli pražské Ďábly a nedali jim ani "čuchnout" k brance. Potvrdili tak svojí druhou pozici v tabulce.

Vlašim - Jungle 5 : 1 a 9 : 0
První měření sil rozhodla Vlašim v první třetině, když po ní vedla čtyřbrankovým rozdílem, pak si již výsledek jen hlídala a až v poslední části dovolila poslednímu týmu tabulky skórovat. Druhý zápas se odehrával jednoznačně pod taktovkou vlašimských žáčků, kteří devítigólový příděl rozdělili pěkně rovnoměrně do všech částí zápasu.

Petr.27


Copyright © South Park Cows

Vloženo

23.10.2007

Zápasy

5.kolo

Habešovna - Tygři

4 : 9 

Habešovna - Tygři

3 : 8 

KEB Kladno - Kročehlavy

6 : 1 

KEB Kladno - Kročehlavy

4 : 1 

Kert Park - Kovo

2 : 7 

Kert Park - Kovo

7 : 0 

Nové Strašecí - Ďáblové

9 : 0 

Nové Strašecí - Ďáblové

13 : 0 

Vlašim - Jungle Fever

5 : 1 

Vlašim - Jungle Fever

9 : 0