South Park Cows - Články, Ohlédnutí

Hokejbal Praha, hokejbalový tým z Prahy

South Park Cows South Park Cows Lumír Kudrna Petr Sígl Martin Sígl Lukáš Vrkoč South Park Cows
2007 / 2008
A-tým| Děti| Vše

Sponzoři

D & Z spol. s.r.o.


Oldřich Poláček - FARMA HOLE


ARYKA IN-WEST a.s.


A-komplet, s.r.o.


[ info ]

O stránkách

Rozlišení

1024 x 768

Prohlížeč

Firefox 2.0 +


Valid XHTML 1.0! Valid CSS level 2! Explanation of Level Double-A Conformance!


[ detaily ]

Hodnocení 2.dvoukola MČR SŽ

Další odložená utkání provázela i druhý hrací víkend Mistrovství České Rebubliky starších žáků regionu Střed. V tabulce jsou dva týmy, které neodehrály ani jeden jediný zápas a to SK Jungle Fever a SK Ďáblové Praha. Nicméně dalších osm utkání se odehrálo, tak se podívejme na jejich krátké zhodnocení.

2. dvoukolo

Falcon Kročehlavy – Kovo 3 : 5 a 5 : 0 K
Vyrovnaný průběh prvního zápasu po dvou třetinách zvrátili žáci Kova na svou stranu v posledním dějství a třemi góly rozhodli o své první letošní výhře. V odpoledním utkání směřovali ke své druhé výhře od začátku a dosáhli ji i přes střelecké zlepšení Falconu v poslední třetině. Kovo by si tak odváželo šest cenných bodů (výsledek na hřišti byl 6 : 7), kdyby nedošlo k neoprávněnému startu jednoho jejich hráče a následné kontumaci.

Cows – Kert Park 1 : 3 a 0 : 8
Souboj dvou parků vyzněl jasně lépe pro Kert. Z pražských Malešic si odváží dvě výhry, z toho tu druhou gólově jednoznačnou a s čistým štítem na své straně. V obou zápasech Kert kravičky jednoznačně přehrál a přestřílel. "Všeorganizátor a všeuměl" Gérard Depardieu byl tak nedočkavý hry, že kdyby snad bylo na něm, nedopřál by žákům žádného odpočinku. Naštěstí to na něm nezáleží.

Tygři - Nové Strašecí 1 : 3 a 4 : 2
Tygři opět předvedli nejvyrovnanější utkání celého dvoukola. V prvním zápase podlehli Novému Strašecí 3 : 1, aby mu odpoledne prohru vrátili stejnou mincí a hlavně zásluhou druhé třetiny si další tři body doma vzít nenechali.

Vlašim – Habešovna Gladiators 0 : 7 a 2 : 8
Dosavadní lídr tabulky Habešovna, si přijela pro body do Vlašimi. Jednoznačná utkání s jednoznačnými výsledky jen podrthují pozici Habešovny v čele spolu s hrozivým skóre 48 : 4. Vlašimi patří po druhém dvoukole o skóre desátá příčka.

Petr.27


Copyright © South Park Cows

Vloženo

3.10.2007

Zápasy

2.kolo

Cows - Kert Park

1 : 3 

Cows - Kert Park

0 : 8 

Kročehlavy - Kovo

3 : 5 

Kročehlavy - Kovo

5 : 0 K

Tygři - Nové Strašecí

1 : 3 

Tygři - Nové Strašecí

4 : 2 

Vlašim - Habešovna

0 : 7 

Vlašim - Habešovna

2 : 8