III. 7:10 D 22 - Soukup M. 46 - Novotný L. 35 - Pilný P.
III. 10:29 H 23 - Pařízek Lukáš 27 - Sígl Petr -
III. 11:21 H 96 - Špaček Jaroslav 9 - Sígl Martin -
III. 13:09 H 27 - Sígl Petr 80 - Vrkoč Lukáš -

II. 14:30 H 4 - Novotný Ondřej Hrubost
II. 14:30 H 4 - Novotný Ondřej OK Hrubost
III. 3:41 H 9 - Sígl Martin Sekání

Soupeři chyběly síly i vůle, a tak byl ztrestán
Nedělní slunečné počasí možná vylákalo brouky z děr, ale rozhodně ne hráče na zápas dvou velkých rivalů. Kraviček nastoupilo devět a kolínští přijeli dokonce pouze v osmi borcích do pole.
Kolín se od začátku zápasu snažil držet s rozběhnutým stádem krok, ale jeho úsilí skončilo, jak se později ukázalo definitivně, již ve třetí minutě. Nejprve zaskočil brankáře domácích rohlíkem z poloviny hřiště Lukáš Vrkoč a o 36 vteřin později se prosadil před brankou Petr Sígl. Od té chvíle byl balonek převážně na hokejkách hráčů South Parku a občasné výpady soupeře spolehlivě likvidovala točící se trojice obránců. Ještě v první třetině tak mohla druhá útočná řada přidat dvě slepené branky v podání televizního ostrostřelce Lukáše Pařízka a ve střelecké pohodě hrajícího Petra (Hlaváče) Sígla.
V tu chvíli byl zápas prakticky rozhodnut, neboť kolínští nedisponovali silou ani vůlí na obrat v zápase. To potvrdil i obránce Kašpar, který již po minutě a půl našel před vlastní brankou Petra Sígla, jenž mohl slavit svůj druhý hattrick v sezoně. Stejný kolínský borec se postaral i o druhý zajímavý moment jinak nudné druhé třetiny, když pěstí sestřelil překvapeného Jaroslava Špačka, načež byl ztrestán rychle reagujícím Ondřejem Novotným. Po krátké výměně názorů pro oba utkání skončilo vykázáním do šaten. Do konce třetiny se trefil již jen Jan Tryzna po vyhrané buly v útočném pásmu.
Poslední třetina jen potvrdila dosavadní průběh a nabídla celkem pět branek. Ovšem na další čtyři zásahy kraviček byl jeden precizně provedený blafák M. Soukupa málo. Skóre se tak zastavilo na stavu 1:10 a domácí si tedy neodvezli ani jeden bod, ale zato pěknou nálož. Nutno podotknout, že zápas se odehrál, až na zmíněnou potyčku, ve férovém duchu s pouhými třemi menšími tresty. Kraví vítězná série tak trvá a stejně jako u Buffalo Sabres čítá devět zápasů. Nechme se překvapit, který z týmů zůstane úspěšným i nadále.