II. 8:09 D 96 - Špaček Jaroslav Napadení
III. 6:09 D 27 - Sígl Petr Nedovolené bránění
III. 6:09 H 13 - Jonák Aleš Hrubost
III. 10:19 D 9 - Sígl Martin 10´ Naražení na hrázení
III. 10:19 D 9 - Sígl Martin Naražení na hrazení

Cows vs. Hell Benders 4 : 3 aneb – zlom za pět minut 45'
Bylo krásné nedělní odpoledne a v aréně přímo pod Muňosovou tribunou se odehrával "boj o Prahu" (převzato bez vědomí autora ze stránek Hell Benders). Jednalo se o souboj doposud neporažených týmů 1. pražské. A že se dala očekávat velká bitva, šlo již vypozorovat při rozcvičení obou týmů. Tento zápas měl ještě jeden primát. Poprvé v této sezóně se nám postavil tváří v tvář početnější soupeř (tři útoky). Ani toto však nesebralo krávám odhodlání soupeře doslova rozdupat v jeho třetině.
Značně vysunutý forčeking, silové pojetí hry a nezdolná vůle – tak lze charakterizovat naší hru. Soupeř se spoléhal na rychlé přechody, zabezpečenou obranu a v neděli v neskutečné formě chytajícího brankáře Jansu. Krávy se usadily v obranném pásmu netopýrů, ale z mnoha šancí nevytěžily vůbec nic. To na druhé straně se po lehkém zaváhání naší obrany a nepokrytí seběhnuvšího kanonýra hostí - Hříbala (toto padá na vrub útoku) zablesklo poprvé. Debutující Štěpán Čermák totiž nedokázal udržet střelu z poměrně velkého úhlu - 0:1 tak bohužel skončila i první třetina a to i přes značnou střeleckou převahu. V druhé části se obraz hry vůbec nezměnil. Výborný Jansa, opět zabezpečená obrana netopýrů, avšak na naší straně několik zbytečných faulů (v útočné třetině hostí). To vše dostalo na hokejky soupeře sebedůvěru, více prostoru a přesto, že se nám podařilo všechny vyloučení přežít bez úhony, Benders nás opět vyučili v produktivitě a v rozmezí jedné minuty atížili konto našeho gólmana hned dvakráte. To po skvělé kombinaci do prázdné klece zakončoval podruhé v zápase Hříbal a po již zmiňované silné stránce netopýrů, kterým je dozajista výborně natrénovaný rychlý přechod, vymetl pavouky v růžku naší svatyně Neradil. Pár šancí dokázal soupeř skvěle zužitkovat a vedl již 3:0.
V třetí časti jsme ještě více přidali na obrátkách a do Benders se pořádně zakousli. To vše následovalo po motivační řeči kapitána (měl kde čerpat, neboť jako věrný fanoušek viděl na vlastní oči obrat libereckých Bílých tygrů proti pražské Slavii). Naším předsevzetím bylo rychle vstřelit první branku a dostat se do kontaktu. Ani řada vyložených šancí nenaplnila naše snahy a Jansa i nadále čaroval. V čase 40:09 zavelel ke zteči turecký střelec Lukáš Pařízek - 1:3! Naše agresivita na polovině soupeře se stupňovala a bohužel vyústila i ve zbytečné vyloučení #9 Martina Sígla, který své úsilí přehnal. Trest 2+10 byl namístě a kupodivu to byl South Park, který dokázal naklonit misku vah směrem ke středu. Ve vlastním oslabení se do análů zapsala dvojice Lukáš Pařízek (Jaroslav Špaček) – čas 41:37, 2:3!!! Ve zbytku přesilové hry Benders nic nevymysleli a čas na hodinkách časoměřiče (nejde časomíra) neúprosně utíkal. Jak řeklo několik aktérů: "ztratit tento zápas by pro mne znamenalo pouze utvrzení pravdivosti ve rčení, že je spravedlnost slepá" A není. 22 vteřin před koncem utkání využil zmatku před Jansou Pavel Veverka. 44:38, 3:3!!!
A tak poprvé v této sezoně přišla na řadu samostatná střílení. Zde se předvedl domácí strážce svatyně Čermák, který za svá záda nepustil ani jeden ze 4 nájezdů a na druhé straně pokořili Jansu ze tří pokusů hned dva exekutoři. Znovu Lukáš Pařízek a kapitán Lukáš Vrkoč, který svůj výstavní fík oslavil ukázkou trička z dílny Benders, jež skrýval 45 minut pod kravím úborem. V Malešické "Muňos Aréně" bylo k vidění utkání výborné hokejbalové úrovně, ke kterému přispěla obě mužstva, ale i výkon rozhodčích. Pro takováto střetnutí tento sport přeci všichni děláme, nebo ne?!