II. 11:42 H 96 - Špaček Jaroslav 9 - Sígl Martin 93 - Holý Jiří
II. 14:04 H 23 - Pařízek Lukáš 29 - Veverka Pavel -
III. 6:33 D 2 - Polanský Jiří 22 - Mička Štěpán -
III. 11:20 H 23 - Pařízek Lukáš 7 - Tučný Martin 81 - Svrček Martin

II. 5:11 H 10 - Floriš Štěpán Nedovolené bránění
II. 8:16 H 27 - Sígl Petr Podražení
II. 11:12 D 55 - Štika D. Sekání
III. 5:44 H 93 - Holý Jiří Držení

Kometa vs. Cows aneb "one man show" v dvojím podání na druhou...
Nevím, jaký máte pocit vy, když stojíte na modré čáře, rozhodčí již dává pokyn k pozdravu a vaše branka zeje prázdnotou a posléze se hrozíte faktu, že si za prvních pár minut vykoledujete lacinou branku či zranění opory v brankovišti. Asi nic moc, ale ani k jednomu naštěstí v nedělním ránu nedošlo.
Ihned od samotného začátku jsme výrazně diktovali tempo hry a první lajna si ve svém prvním pobytu na bývalé lobě vytvořila dvě čisté brankové příležitosti, které však změnu ve vývoji skóre nepřinesly. I nadále se pokračovalo ve vysokém tempu a náš tlak sílil. Soupeř hrál na rychlé protiútoky a přesně, jak jsme čekali - snažil se vyčkat na nabídnutou přesilovou hru, která patří k silným zbraním Komety, což pozdější vývoj zápasu jenom potvrdil. První branku zařídil po zaváhání obrany Komety Martin Sígl, který využil chybu soupeře střelou do pravého horního růžku a navíc to znamenalo i využití přesilové hry.
V druhé části jsme opět hráli prim, avšak druhý gól ne a ne přijít. Několikráte zahrozil i soupeř, ale brankář Kudrna byl vždy pozorný. Ale s nulou dlouho nevydržel. Na začátku 2. části šel "za katr" hráč #96, Kometa potvrdila naše obavy a nabídku okamžitě přetavila ve vyrovnávací gól Štiky (Ždánský). Ještě, že se z egyptského kempu vrátil v nebývalé formě Lukáš Pařízek - za 19 vteřin se nám podařilo opět odskočit – Pařízek (Sígl P.). V čase 26:42 se opakovala situace z Eura 96 a hráč stejného #96 (Sígl M., Holý) skóroval stylem á la Poborák. Jak říkáme pragól, ale platil. Navíc využití přesilové hry... Šestapadesát vteřin před koncem druhé třetiny zaúřadoval opět Lukáš Pařízek (Veverka). Nutno konstatovat, že se nám ale ve druhé části hry bohužel nedařilo vyvarovat zbytečným oslabením (příliš mnoho hráčů na "ledě" atd.).
V závěrečné třetině se obraz hry příliš nezměnil, ale v čase 36:32 se Kometa dočkala druhého naplnění svého receptu a zbraně, když.znovu v přesilové hře skóroval Polanský (Mička). Konečnou podobu výsledku stanovil a druhý hattrick v sezóně uzavřel Lukáš Pařízek (Tučný, Svrček). Před víkendem bychom bývali brali tři body, tudíž se šesti jsme navýsost spokojeni. A co víc, předvedený výkon je taktéž příslibem a doufáme že bude mít stoupavou tendenci, zvláště když se v naší sestavě budou objevovat i další posily.