II. 4:01 D 23 - Pařízek Lukáš 81 - Svrček Martin 7 - Tučný Martin
III. 14:46 H 22 - Baráth Martin 34 - Čapek Václav 19 - Prantl Filip

II. 9:43 D 96 - Špaček Jaroslav Vysoká hůl
III. 5:28 H 79 - Tesařík Filip Naražení zezadu
III. 5:28 H 79 - Tesařík Filip OK Naražení zezadu
III. 5:40 D 9 - Sígl Martin Držení
III. 6:02 D 96 - Špaček Jaroslav Hrubost

Cows vs. Jokers aneb "one man show" v dvojím podání
V sobotním poledni nás díky odloženému prvnímu kolu, čekala premiéra v 1. pražské hokejbalové lize. Ještě patnáct minut před vypuknutím lítého boje to vypadalo na fakt, že nebude proti komu hrát. Díky zákulisním informacím jsme očekávali menší účast "žolíků". Ta se však vyplnila pouze z části, neboť dle tvrzení jednoho z borců v hostujícím týmu, v Malešické Svijany aréně nastoupil soupeř v dosti silném složení. My nastoupili na dvě kompletní pětky s možností zapojení 11. útočníka do hry.
Již od samého začátku jsme se do soupeře chtěli zakousnout, avšak na hokejky se vkradla nervozita a nepřesnost. A tak to byl soupeř, jenž mohl během prvního střídání hned dvakráte rozvlnit síť v naší svatyni. Domácí brankář Lumír Kudrna byl však vždy na svém místě a vlil tak opět energii do kravských žil.... Naší nerozehranosti se nemůžeme divit, neboť pro většinu našich hráčů, to byl první ostrý zápas od úspěšného zakončení loňské sezóny – Hell Benders Cupu. Zvláště první útočná lajna se dostávala do velice dobrých střeleckých pozic a to v podobném ražení jako v 2. pražské po sehraných kombinacích "skoro naslepo", ale její koncovka vázla, nebo nám stál v cestě připravený brankář hostí, který svůj tým držel nad vodou.
Zde je zapotřebí posvětit ruku našeho GM, neboť nově poskládaná útočná vozba druhého útoku hrála v tomto zápase prim. Zvláště pak její centr Lukáš Pařízek. V čase 10:32 se poprvé do střelecké listiny ale i poprvé v nové sezóně prosadil tento rozený střelec. Hrálo se dalších pár minut, přesně se čas zastavil na 13:01 a síť se ve svatyni hostujícího gólmana třepotala podruhé. To se trefila opět ikona druhé lajny a asistoval Petr Sígl. Hráči Jokers byli několikráte velice blízko vstřelení kontaktní branky, avšak Lumír Kudrna se v brance doslova překonával a přesně dle předpokladů se stává nepropustnou zdí naší defenzivy. Zde je zapotřebí komentovat, že nejen při střelách z dálky, ale i při nebezpečných dorážkách působil velice jistě. V zápase předvedl ukázkový semafor, dokázal pokrýt samostatný nájezd soupeře... Prostě skvělý výkon a jak říká pan Holeček: "Dobrý gólman musí chytit i něco navíc..."
V druhé třetině se skóre měnilo pouze jednou. V čase 26:42 svůj hattrick a velice povedený výkon uzavřel muž zápasu Pařízek (Svrček, Tučný). V třetí části jsme soupeři doslova věnovali několik přesilových her a to především díky naší nedisciplinovasti. Hráči Jokers jsou v přesilové hře velice silní, ale v bráně i nadále čaroval Kudrna a soupeři naštěstí až příliš kombinovali. V čase 44:46 se dočkali i kašpárci. To když rychlý přechod do naší obranné třetiny zakončil střelou mezi betony Baráth (Čapek, Prantl). Sorry Lumíre!!!
Dle tvrzení několika diváků se hrál rychlý a důrazný hokejbal a pro nás po závěrečném hvizdu znamenal první tři body a i pozitivní představení prvních dvou posil (Petr Štěpáník, Martin Tučný), celé druhé lajny a gólmana Kudrny. Navíc pak i první šáňo nebo švestku!? Co si dáme pánové? Poříz platí...