Kravička

Před víkendem

Kraví webmail - pro registrované kravičky  Webmail Kraví administrace - pro vybrané kravičky  Administrace
Předchozí

Víkend č. 9

Další
Předchozí Další

Nadchází čas odvet


Počet zápasů se nám v tabulce srovnal u všech týmů na čísle deset,což znamená, že první kolo vzájemných zápasů první pražské je minulostí. Nás nyní čeká náročný úkol ukázat, že výborný vstup do sezony a získání 28 bodů z 30 možných nebyly náhodné. Musíme počítat s tím, že obhájit dobité pozice je vždy mnohem těžší než je získat. O tom, zda se nám to podaří, hodně napoví již první čtyři odvetné duely, kdy se střetneme s týmy, které jsou v tabulce seřazeny hned pod námi na 2.-5. místě. Prvním vyzyvatelem zatím nepokořeného stáda bude o tomto víkendu aktuálně pátý tým tabulky HC Hanspaulka. Mužstvo mnohými nenáviděné pro svou nekompromisní hru a především pro některé borce, jejichž chování nemá se sportem pranic společného. Pokud ale na tyto neduhy hráči Hanspaulky zapomenou, předvádějí velmi pohledný, technický a hlavně efektivní hokejbal. My bychom měli na soupeře, který v poslední době nastupuje na dvě pětky postavit minimálně stejně početnou sestavu. V ideálním případě bychom mohli poskládat dokonce tři útočné trojice, to však jen v případě, že dorazí všichni z trojice Špaček, Floriš a Novotný, jejichž start je nejistý.

Sobota 4.11.2006 11:00 Malešice - HC Hanspaulka
Co čekat?
Po začátku soutěže, kdy se scházel v počtu 7-8 hráčů, získal tým Hanspaulky několik kvalitních posil převážně na střídavý start a od té doby mají jeho výkony vzestupnou tendenci . Výborný se ukázal také tah s prohození brankáře Toufara s hráčem z pole Vavřinou, který podává velmi kvalitní výkony a momentálně vévodí gólmanským statistikám. V obraně si musíme dát pozor zejména na dvojici Vokál - Hájek Albert, ale ani hráče z druhé řady nesmíme podcenit. Ze sestavy soupeře totiž dokáže dát gól téměř každý. Oba týmy vyznávají spíše útočný styl, bude se tedy určitě na co dívat. Koho tedy neodradí předpokládané 4°C, měl by se do Malešic vypravit.

Ještě upozornění pro hráče krav. Je známo, že si někteří z vás se soupeři rádi popovídají, ale pánové, nezvěte si je prosím po zápase do šatny. Děkujeme!

Sestava na víkend:
Kudrna (Čermák) - Štěpánik, Svrček, Holý, Tryzna, Novák- Veverka, Vrkoč, Sígl Martin - Tučný, Pařízek, Sígl Petr.
? - Špaček, Floriš, Novotný


Vésa.11

Zápasy
12. kolo
Cows - Hanspaulka
Kolín - Jokers
Mělník - Hasiči
Pštrosi - Benders
Titan - Kometa