Kravička

Před víkendem

Kraví webmail - pro registrované kravičky  Webmail Kraví administrace - pro vybrané kravičky  Administrace
Předchozí

Víkend č. 4

Další
Předchozí Další

Poprvé favority


Těžko můžeme říkat, že jimi pro následující dva zápasy nejsme. Naše vynikající výkony v prvních čtyřech kolech a tragické respektive kolísavé výkony příštích soupeřů nás do této role jednoznačně staví. Ovšem podcenit se nesmí ani soupeř, kterému hoří pod zadkem. Doufejme ale, že jediné problémy, které nás čekají, budou problémy se sestavou. Bohužel je možné, že se ve čtvrtek nesejdeme ani na dvě kompletní pětice a v neděli to nejspíše nebude o mnoho lepší. Znát by byla především nepřítomnost dělostřelce Pařízka, jehož start v obou zápasech je nejistý. Jeho nepřítomnost by ale naopak mohla pomoci k probuzení střeleckých buněk u ostatních hráčů. Jak se již stává pomalu tradicí, opět by se v dresu krav měly představit dvě nové tváře získané na střídavý start. Takže doufejme, že se torzo tradičního kravího stáda úspěšně spojí s posilami a udrží první místo v tabulce.

Čtvrtek 28.9.2006 12.00 Palmovka - Hasiči Praha
Co čekat?
Soupeř se krčí na posledním místě tabulky s rozdílem skóre -22 po třech odehraných zápasech. Vítězství by tedy mělo být povinností, ale pozor! Tento tým v minulých sezonách dokázal trápit například i silné Jokers. Doufejme tedy, že se pánové hasiči neprobudí právě proti nám a po zápase budou přikováni ještě silněji u dna tabulky.

Neděle 1.10.2006 12.30 Malešice - TJ HBC Mělník
Co čekat?
Borci od soutoky Vltavy s Labem si zatím musí připadat jako na houpačce. Výsledky 10:0, 3:7, 10:3 jsou docela divoké, ale také vypovídají o velké útočné síle mělnického týmu. Pokud tedy chlapci v sobotu nevypijí příliš mnoho burčáku, můžeme čekat běhavého soupeře vyznávajícího především hru na vysunuté rychlonohé útočníky. Věřím ale, že nenarušíme číselnou řadu a přidáme k ní nějaké povedené pokračování. Vychází nám z toho tedy jednoduchá logická úloha 10:0 , 3:7 , 10:3 , ? .

Sestava na prodloužený víkend:
Kudrna - Svrček, Holý, Novák, Štěpánik - Špaček, Vrkoč, Sígl Martin - Vlasák, Veverka, Sígl Petr
Neděle: + Čermák, Tryzna


Vésa.11

Zápasy
2. kolo
Pštrosi - Hasiči

5. kolo
Benders - Ekonom
Hasiči - Cows
Kometa - Hanspaulka
Mělník - Kolín

6. kolo
Cows - Mělník
Ekonom - Hasiči
Hanspaulka - Benders
Jokers - Kometa
Kolín - Pštrosi