Kravička

Před víkendem

Kraví webmail - pro registrované kravičky  Webmail Kraví administrace - pro vybrané kravičky  Administrace
Předchozí

Víkend č. 3

Další
Předchozí Další

Potvrdit famózní rozjezd


Tak zní úkol tohoto víkendu. Los a odložení nám přichystaly hodně podobné soupeře prezentující se tvrdým hokejbalem na hranici pravidel, šikovnými útočníky, prostupnější obranou i několika borci, jímž snadno ujedou nervy. V posledních utkáních se nám s oběma týmy docela dařilo, i když s Benders pouze v rámci turnajových klání, což ení úplně směrodatné a favoritem určitě nejsme. Doufejme, že Poříz má ještě velké zásoby střeleckého prachu, a že se přidají i další vyhlášení kanonýři. Můžeme se těšit i na další dvě premiéry v kravím dresu. Věkový a snad i gólový průměr přijde zvýšit opora Hokejky Jiří Vlasák a naopak nízký počet inkasovaných branek by měl v neděli pomoci udržet pivař Štěpán Čermák. V sobotu budou chybět florbalisté Tučný a novopečený diplomovaný vysokoškolák Svrček a po celý víkend zřejmě i Ondřej Novotný vyrážející s thaiboxery do Holandska. Tak hurá pro další body!

Sobota 21.9.2006 8:00 Palmovka – HC Hanspaulka
Co čekat?
Soupeř se zřejmě nesejde v příliš hojném počtu, i přesto nám ovšem určitě nedá nic zadarmo. Navíc opory soupeře Vokál, Šmerha a další jsou takřka k neutahání. K úspěchu by měla vést hra v pohybu a kombinace zakončená stylem “rána se neptá”, jak ji u nás prezentuje nejmenovaný útočník.

Neděle 22.9.2006 16:00 Malešice – SHM Hell Benders
Co čekat?
Vyhecovaný souboj se soupeřem, který nám má co vracet. Dát si pozor budeme muset zejména na dvojici B. Douša - Hříbal, která načala sezonu ve velmi dobré formě. Tedy nedělní odpoledne - super zápas (možná o první místo), sluníčko, pivko (bohužel) od náhrady za Muňose, zábava v podobě fanynek Benders, toť důvody pro všechny fanoušky proč se vypravit za krásami Malešic.

Sestava na víkend:
Kudrna, Čermák – Veverka, Štěpáník, Floriš, Holý - Špaček, Vrkoč, Sígl Martin - Vlasák, Pařížek, Sígl Petr
Neděle: - Štěpánik, Vlasák; + Bc. Svrček, Tučný.


Vésa.11

Zápasy
1. kolo
Hanspaulka - Cows

4. kolo
Cows - Benders
Ekonom - Kometa
Hanspaulka - Jokers
Kolín - Hasiči
Titan - Mělník