Kravička

Před víkendem

Kraví webmail - pro registrované kravičky  Webmail Kraví administrace - pro vybrané kravičky  Administrace
Předchozí

Víkend č. 25

Další
Předchozí Další

Udělat poslední krok


Již jen jedno vítězství nás dělí od postupu do semifinále 1.POHBL. První dva zápasy jsme dovedli do vítězného konce, a i když to tak podle výsledků nevypadá, byli jsme v nich jasně lepším týmem. Příčinou toho, že jsme o výsledek museli bojovat do posledních vteřin byla především neschopnost proměňovat vyložené šance a velmi dobré výkony obou brankářů soupeře. I přesto nám díky velmi dobré práci celého týmu směrem dozadu stačily 3 branky na dvě vítězství. Nelze ovšem očekávat, že by se Kometa vzdala bez boje a udělat ten poslední vítězný krok bude zajisté velmi těžké.

Co by nám mělo zajistit vítězství? Pokud se nám podaří vytvořit na soupeře počáteční tlak jako v prvních dvou utkáních, stane se pro nás menší hřiště na Palmovce výhodou. Měli bychom mít více příležitostí ke střelbě a soupeř to bude mít s vyhozením či únikem z obranného pásma daleko těžší. Důležité je neudělat přesný opak a nenechat soupeře tvořit hru, to by se pak tyto výhody jednoznačně přelily na stranu soupeře. Kravky ale na jaře potvrdily, že Palmovka již určitě není noční můrou. Ba naopak. Většinu jarních bodů jsme získali právě tam. Hlavní cíl tedy zní: Ukončeme sérii co možná nejdříve a naberme síly pro semifinále, kde nás může čekat velmi překvapivý soupeř.

Víkendový program:
Sobota 28.4.2007, 8:00 – Palmovka: HC Kometa - Ghosts Praha
případně
Neděle 29.4.2007, 20:00 – Palmovka: HC Kometa - Ghosts Praha
případně
Úterý 1.5.2007, 15:00 – Malešice: HC Kometa - Ghosts Praha

Sestava Cows:
Kudrna (Šroubek) – Špaček, Svrček, Veverka, Zavadil, Floriš, Holý – Brož, Vrkoč, Sígl M. – Tučný, Pařízek, Sígl P. – Baloun.


Vésa.11

Zápasy
Čtvrtfinále
3. zápas
Benders - Hanspaulka
Ekonom - Kolín
Kometa - Cows
Pštrosi - Jokers

4. zápas
Benders - Hanspaulka
Ekonom - Kolín
Kometa - Cows

5. zápas
Cows - Kometa
Kolín - Ekonom