Kravička

Před víkendem

Kraví webmail - pro registrované kravičky  Webmail Kraví administrace - pro vybrané kravičky  Administrace
Předchozí

Víkend č. 2

Další
Předchozí Další

Konečně změna


Po dlouhých šesti sezonách strávených ve druhé pražské nás čekají první zápasy v pro nás dlouho nedostižné soutěži. V cestě za prvními body nás ovšem nečeká nic lehkého. Týmy Jokers i Komety patřily v posledních letech vždy k tomu nejlepšímu z 1. POHbL. Do sezony nastupujeme po kvalitní letní přípravě, ale bohužel bez jediného přípravného zápasu. Naši hru tedy prověří až první kola v nové soutěži. Přesto (nebo spíše právě proto) je třeba zabrat a pokusit se získat v náročném víkendu alespoň 3 body. O to by se měly pokusit dvě kompletní řady, které by o víkendu měly být k dispozici včetně tří z letních posil. Dobrou zprávou do začátku je poslední z řady úspěchů našeho GM, kterému se podařilo dotáhnout přestup Ondřeje Novotného, jenž se ode dneška stavá naším hráčem.

Sobota 16.9.2006 12:00 Malešice – HBK Jokers Praha
Co čekat?
Zkušené matadory Jokers vyučené především kralupským hokejem a mladé hráče z kvalitních kralupských hokejbalových lig. Každopádně technický tým proti kterému nebude naše letiště v Malešicích až tak velkou výhodou. Zvláštní náboj bude mít souboj pro Lukaše Vrkoče, který Kašpárkům několik sezon vypomáhal a možná i pro hráče Jokers, kteří nastoupili v dresu krav na některém z turnajů a párkrát i v lize.

Neděle 17.9.2006 8:30 Palmovka – HC Kometa–Ghosts Praha
Co čekat?
První vzájemný zápas. Také utkání plné osobních soubojů na malém prostoru s urostlými, ale také velmi dobře technicky vybavenými hráči soupeře.

Sestava na víkend:
Kudrna, Čermák - Floriš, Holý, Štěpáník, Svrček - Špaček, Vrkoč, Sígl Martin - Tučný, Pařížek, Sígl Petr
Otazníky:
Novotný (nemoc)


Vésa.11

Zápasy
2. kolo
Cows - Jokers
Ekonom - Hanspaulka
Kolín - Kometa
Titan - Benders

3. kolo
Benders - Kolín
Hasiči - Titan
Jokers - Ekonom
Kometa - Cows
Mělník - Pštrosi