Kravička

Před víkendem

Kraví webmail - pro registrované kravičky  Webmail Kraví administrace - pro vybrané kravičky  Administrace
Předchozí

Víkend č. 18

Další
Předchozí Další

Nyní máte poprvé a zřejmě naposledy možnost vsadit si u naší sázkové kanceláře TipCows.


Aby bylo vaše rozhodování jednodušší, požádali jsme dva experty a zároveň velké oblíbence kravího stádečka o radu jak nepřijít o své úspory a naopak si nějak přilepšit. K sázení Vám nabízíme mnoho příležitostí na víkendové zápasy Cows.

Sobota 10.3.2007 10:00 Palmovka - HC Kometa - Ghosts Praha
Neděle 11.3.2007 10:30 Malešice – HBC Hell Benders

A co na to experti?


Marián Jelínek Marián Jelínek - asistent trenéra HC Sparta Praha, přední hokejový odborník.

Kometa nevstoupila do jarních bojů pravou nohou a nebýt kontumačního vítězství nad Titanem nemá za jaro ani bod. Základ tohoto týmu ale tvoří zkušení borci, které by neměla neúspěšná série rozhodit. Otázkou je v jaké sestavě se Kometa na hřišti objeví, neboť získat aktuální informace je jako honit ducha na hřbitově, ha ha (smích). Cows se prezentují sympatickým herním projevem a je vidět, že se někteří hráči připravují pod kondičním trenérem Musilem, který je skoro stejně tak dobrý jako já. Nevím kdo se za kravičky postaví do branky, ale výkon legendárního Petra Šroubka v posledním zápase se mi líbil. Věřím ve vítězství Cows i přes to, že nepřítomnost podzimních posil je znát především v obrané fázi. Přesný tip na výsledek bych viděl tak na 2:4. Ze střelců věřím kravímu tahounovi Vrkočovi i dobře střílejícímu obránci Florišovi o kterém mi při jednom z posledních telefonických rozhovorů Jarda Jágr řekl: "Poslyš ten bek z Cows, to je celej Coffey." Z Komety by se mohli trefit Polanský, Štika nebo Ždánský.
Josef Beránek Josef Beránek - dlouholetá opora a kapitán HC Slavia Praha.

Výkony South Parku mi připadají, jako by na hráčích visela jarní únava, ale věřím, že se zlepšenou docházkou to bude zase ten starý dobrý kraví válec. Naopak Benders vtrhli do jarní části jako velká voda, neztratili ani bod a všem soupeřům nastříleli nejméně 7 branek. Od zápasu čekám ofenzivní smršť z obou stran a mraky střel na obě branky. Utkání rozhodnou především výkony brankářů. Devízou krav bude dozajista velké malešické hřiště a podpora domácích fanoušků. Mým výsledkovým tipem je remíza v základní hrací době a více jak 35 střel od každého týmu. Dále bych vsadil na vítězství Cows v první třetině. Do listiny střelců se jistě zapíší Hříbal, Pařízek a Špaček. Ještě bych si dovolil malou radu pro manažera South Parku. Nedostatek hráčů se dá řešit angažováním starých matadorů. Což takhle povolat Petra Kučeru jako záskok do branky? A ten pupkatější pán, kterého pravidelně vídám i v kotli Slávie vypadá, že tomu také rozumí. Nehodil by se alespoň na nájezdy?


Návod na tipovačku a přehled kurzů zde.


Vésa.11

Zápasy
25. kolo
Benders - Kolín
Hasiči - Titan
Jokers - Ekonom
Kometa - Cows
Mělník - Pštrosi

26. kolo
Cows - Benders
Ekonom - Kometa
Hanspaulka - Jokers
Kolín - Hasiči
Titan - Mělník