Kravička

Před víkendem

Kraví webmail - pro registrované kravičky  Webmail Kraví administrace - pro vybrané kravičky  Administrace
Předchozí

Víkend č. 12

Další
Předchozí Další

V poslepované sestavě s legendou za zády


Opět nás čeká dvouzápasový víkend. Oproti minulému týdnu se soupeři sice zdají lehčí, avšak zraněními zdecimovaná sestava to bude mít těžké. Proti posledním Hasičům by měly být tři body povinností, ale proti Mělníku to bude jistě o poznání těžší. Pro udržení prvního místa v tabulce musíme získat co nejvíce bodů, neboť žolíci s duchy nám již šlapou na paty.

Sobota 25.11.2006 12:00 Malešice – Hasiči Praha
Co čekat?
Soupeři již zřejmě nepomůže ani cisterna svěcené vody a čeká ho sestup nebo baráž. Na jeho bodovém kontě sice již nesvítí nula, ale Cows nejsou Titan, takže na další body můžou doufejme zapomenout. Pokud by někdo chtěl vidět přímý souboj obou našich gólmanů, kteří nastoupí tento víkend do zápasů může se do Malešic vypravit o něco dříve a zhlédnout zápas Vyprahla proti Goblins respektive duel Čermák vs. Legenda. Polsední zprávy ale hovoří o tom, že ani známý opilec není zdravotně v pořádku a za Vyprahlo ani později za Cows nenastoupí.

Sestava:
Šroubek – Holý, Tryzna, Novák, Floriš – Špaček, Vrkoč, Veverka – Tučný, Pařízek, Svrček.

Neděle 26.11.2006 8:00 Palmovka – TJ HBC Mělník
Co čekat?
Změna začátku utkání na 8:00 je zajisté nepříjemnější pro soupeře z Mělníka. Již několikrát jsme na jejich očích viděli, že si dovedou sobotní večer pořádně užít. Nechme se tedy překvapit jak to s nimi bude vypadat tentokrát. Každopádně bychom měli tým jehož bodový zisk je zatím poloviční než nás porazit. Otázkou je zda se nám podaří postavit do zápasu alespoň dvě plné řady. Konečné šance týmů na vítězství tedy můžeme odhadovat až při pohledu na modré čáry ve chvílích, kdy bude utkání začínat.

Sestava:
Šroubek – Štěpánik, Holý, Floriš– Veverka, Vrkoč, Špaček – Pařízek, Svrček.


Vésa.11

Zápasy
16. kolo
Cows - Hasiči
Ekonom - Benders
Hanspaulka - Kometa
Kolín - Mělník
Titan - Pštrosi

17. kolo
Benders - Hanspaulka
Hasiči - Ekonom
Kometa - Jokers
Mělník - Cows