Kravička

Před víkendem

Kraví webmail - pro registrované kravičky  Webmail Kraví administrace - pro vybrané kravičky  Administrace
Předchozí

Víkend č. 11

Další
Předchozí Další

Není nad radu odborníka


Máme za sebou první porážky v první pražské a hned dvě za sebou. Přesto stále držíme první místo, důvody k panice tedy nejsou. Protože ale nechceme dopadnout jako hokejová Slavia, požádali jsme odborníka z nejpovolanějších o zhodnocení naší hry v posledních zápasech a o rady ke zlepšení. Tím odborníkem není nikdo menší než trenér Alois Hadamczik.
Kouč Alois Hadamczik po shlédnutí obou utkání na videu našel na výkonech kravích hráčů spoustu kladů, ale i záporů. "Celkově skončily vaše zápasy o gól a o dva. Tým sehrál velmi kvalitní duely. Samozřejmě, že vás trápí disciplína, se kterou musíte něco dělat. Musíte vybírat hráče, kteří nebudou dělat zbytečné fauly," uvedl Hadamczik v hodnocení.
Již při sledování duelu s Hanspaulkou se však pozastavoval nad vysokým počtem faulů ve středním či útočném pásmu nebo nad chybami zkušených hráčů. "Když takové fauly uděláte, může jich být maximálně polovina. Hra ve čtyřech byla výborná, ale stála vás hrozně sil," řekl. Pozastavil se i nad rozhodováním arbitrů. Výkon rozhodčího v duelu proti Jokers se mu totiž moc nelíbil. "Máte dobré mužstvo. Hrálo velmi dobrou roli v každém utkání. Hráli jste velmi dobře v obraně. Jak jsem ale řekl, trápí vás disciplína. Je to o přemíře chtění a hráči pak udělají zbytečný faul. Není to o tom, že by nechtěli," podotkl kouč národního hokejového týmu.
Hráči také podle něj nejsou schopni uspět v osobních soubojích či situacích dva na dva. Vše podle něj závisí na zkušenostech ze zápasů ve vyšších soutěžích. "Potřebují jich více, což potvrzují Vrkoč, Štěpánik a Vlasák," poukázal Hadamczik na trojici, která patří k oporám týmu. Velmi dobrým výkonem se prezentovali oba brankáři Lumír Kudrna i legendární veterán Petr Šroubek. "Gólmani byli parádní a chytali dobře," řekl Hadamczik.
Rady do dalších zápasů dá hráčům až na dnešním tréninku. Na otázku, jakou sestavu doporučí, pouze uvedl: "Netlačte na mne, uvidíme po tréninku."

Pátek 17.11.2006 10:00 Malešice - HC Kometa - Ghosts Praha
Co čeká Alois Hadamczik?
Soupeř disponuje urostlými hráči i výbornými techniky. Pozor na jejich přesilovky. Vítězství nad velmi silným soupeřem by vás dostalo zpět do pohody.

Předpokládaná sestava:
Čermák – Floriš, Holý, Štěpánik, Svrček – Špaček, Vrkoč, Sígl M. –Vlasák, Pařízek, Sígl P. – Veverka, Tučný.

Sobota 18.11.2006 16:00 Palmovka - SHM Hell Benders
Co čeká Alois Hadamczik?
Budou nažhaveni a určitě vám chtějí vrátit poslední sérii porážek ve vzájemných zápasech. Věřím ale kravičkám.

Předpokládaná sestava:
Kudrna – Floriš, Holý, Tryzna, Novák – Špaček, Vrkoč, Sígl M. –Veverka, Pařízek, Sígl P. – Svrček, Tučný.


Vésa.11

Zápasy
14. kolo
Cows - Kometa
Ekonom - Jokers
Kolín - Benders
Pštrosi - Mělník
Titan - Hasiči

15. kolo
Benders - Cows
Hasiči - Kolín
Jokers - Hanspaulka
Kometa - Ekonom
Mělník - Titan