Kravička

Doplňující článek

Kraví webmail - pro registrované kravičky  Webmail Kraví administrace - pro vybrané kravičky  Administrace

Tak jsme to zapili. A že bylo ale veselo!


Jednotlivé kusy krav se začaly scházet na místo určení do Svijanské arény v Malešicích už od půl jedenácté dopoledne, aby shlédly trápení místního Rapidu s Fórem Ukrajinců. Někteří se hned pustili do zlatavého moku, jiní po páteční seanci ještě vydýchávali a čekali na správný moment startu pitky. A někdo předstíral nevolnost, aby omluvil pozdní příjezd.

Zábava se rozjížděla pozvolna, přítomné schladil i slušný liják a živo vlastně začalo být až s příchodem hvězd Rafanů Mirka Koudelky s Pavlem Břeským. Právě tito dva kousci byli v kurzu a sami už dobře vědí, jak se nechovat v souhparské klubovně těsně po vyřazení Cows. Smailík Jejich, jak se ukázalo, poslední zápas sezony s THC doprovázela bouřlivá kulisa, jež se rozhodně netajila podporou domácích. Nutno dodat, že po zápase a postupu THC do finále byla také slušně odměněna poděkováním úspěšnějších aktérů.

Zápas Vyprahla s Brankostrojem už takové ovace nevyvolával, ale finalista byl ke spokojenosti přítomných krav z malešického letiště (nebo strašného hřiště, na které se leckdy soupeři vymlouvají?). Na řadu přišel fotbálek. Nezajímavý, až na drobný zkrat jednoho z nejvyšších hráčů, který v brance svůj tým rozhodně nepodržel. 10:7 a přesunutí dovnitř, kde se měly rozdávat ceny za sportovní i mimosportovní výkony roku (čtěte jinde v aktualitách). Sympatické bylo, že se z pražské party omluvil jen jeden člen a jinak byli přítomni všichni.

Nový Dalibor?
Zřejmě největší ohlas vyvolala cena Pavla Vítka, ale také další byly oceněny potleskem. Nezapomnělo se ani na hostitele, který tak poctivě celou sezonu pral strakaté dresy. To už ale byli někteří pod větší či menší parou a schylovalo se k náporu sektu. Lahví padlo nepočítaně, stejně jako piv. I to sklo se rozbilo, ale nikterak vážné škody jsme si v klubovně nenapáchali.
O veselí se kromě známých šlágrů staral tradičně Cwrnda s nenapodobitelným provedením Dalibora Jandy.

Začalo se skandovat. Jako první přišel zbrusu nový pokřik, který jsme poprvé použili v Kolíně, a další přicházely. Jak si kdo z fanoušků fotbalových i hokejových klubů vzpomněl. Neztichli jsme ani před půlnocí během cesty na Jižní město. Naopak. Heldova ulice v Malešicích musela být vzhůru celá a posléze se nestačili divit ani cestující v autobusu 177. Dokonce i policie musela rozvášněný, avšak slušný, dav krotit. Jestli teda nekrotila zajímavou osobu, jíž počastoval jediný u nás hostující hráč takto: "Nechovej se jako prase, ty prase!" Ta "dáma" si to zasloužila.

Spící Holas
Opouštějíce vozidlo ve vynikající náladě, pozapomněli jsme na Holase, kterého budil řidič až na konečné. "Škytal jsem, tak jsem si sedl na chvíli pryč a usnul," přiznal se chlapec, který za námi do diskotéky BBC nakonec dorazil. Přišel jen o další chorály a Tučňákův pobyt v popelnici na plasty, kam jej trojice nenechavců uklidila. Že by mlýny mlely?

Trojice slečen čekala na bandu opilců, aby je za muzikou doprovodila a ještě pěkných pár hodin s nimi strávila v rytmu tance i jen tak u stolu. Žádná aféra se však neudála, snad jen Cwrnda se nám zakoukal. Dokonce jsme se ani nepoprali a v poklidu po čtvrté hodině vyrazili k domovům. Holas opět zaspal a přišel o telefon a někteří další se dříve či později museli vypořádat s žaludeční nehodou. "To byla ta šalotka na chlebu se sádlem," vymlouval se dřívější soused pohostinného Cwrndy, který doma zřídil menší ubytovnu.

Akce se prostě povedla!


Cow

Vložen
16.5.2007