Kravička

Doplňující článek

Kraví webmail - pro registrované kravičky  Webmail Kraví administrace - pro vybrané kravičky  Administrace

Pojďme to zapít!


Akce: rozlučka se sezonou
Den: sobota 12. května
Čas: 11.00
Místo: Malešice
Účastníci: South Park Cows 2006/07
Program: mudrování, fotbal, hokejbal, pití, jídlo, muzika, překvapení + ???

Útočiště našeho veselí je jasné! Kde jinde bychom se měli loučit s úspěšnou sezonou, než na domácím hřišti v Malešicích? Muňosova klubovna na nás čeká a nouze nebude ani o doprovodný program, který je vskutku bohatý. A nám nezbyde nic jiného, než dokázat, že výkonnost v pití je lepší nežli ta, kterou jsme předvedli ve čtvrtfinále s Kometou.

Celé veselí startuje v sobotu 12. května už v 11 hodin. Ptáte se proč? Odpověď je jednoduchá. Rapid Malešice hostí Fórum Ukrajinců a my bychom rádi oplatili kulisu, jíž nám fotbalisté vytvořili během prvních utkání play off. To ovšem není všechno! Od 14 hodin budeme moci v kuse sledovat dva čtvrté zápasy semifinále I. Pražské a naše glosy jistě dostanou aktéry z Vyprahla, Brankostroje, THC a Rafanů řádně do varu. Jelikož se máme rádi, strávíme spolu tedy celý den.

Pití a jídla bude pro všechny samozřejmě dost. Vedle svijanské jedenáctky a již tradičního gambáče jistě potečou proudem sekty (každý ví, co má šoupnout a když ne, bude vyzván) a možná nějaké ty šťopičky. Jídelní menu je jednoduché: vepřové a kuřecí steaky plus nějaké to smažené a studené chutivo. Co víc si přát? Snad jen vlídné počasí a skvělé výkony sportovců, které budeme bedlivě sledovat.

Pro všechny hráče bude samozřejmě připraveno překvapení a ve večerních hodinách je možný přesun kamsi za muzikou. Dost možná pojedeme vlakem, ovšem jestli to bude na východ nebo západ, to neprozradíme. Třeba tím ale překvapíme i jiný tým z naší ligy...

Srdečně zváni jsou všichni hráči, kteří se v kravím dresu během sezony objevili! Pojďme to společně zapít...


Cows

Vložen
9.5.2007