Kravička

Doplňující článek

Kraví webmail - pro registrované kravičky  Webmail Kraví administrace - pro vybrané kravičky  Administrace

GM zapracoval (tentokrát i s pomocníkem)


Trapná forma v jarní části sezony donutila vedení Cows těsně před uzávěrkou přestupů angažovat na zbytek sezony a zejména play off dvě zajímavé posily. Jejich účasti v zápasech jsou ale přesto zatím zahaleny tajemstvím. Pevně však věříme, že vše bude v pořádku a oba borci se co nejdříve zapojí do hry.

Martin Višvarda, přišivší z rozpadlého Titanu na přestup, již delší dobu laboruje se zraněným stehenním svalem a teprve vyzkouší, jak na tom doopravdy je. Dostupné informace ovšem hovoří o tom, že by to mohlo být dobré! Ve čtvrtek se objeví na tréninku a budeme ještě moudřejší. Důležité je to, že je Francesco po letech dohadování mezi námi!

Marek Brož k nám míří "jen" na střídavý start. Kudla je ještě dostatečně mlád, a tak může u nás působit do konce sezony. A to je dobře pro Cows i pro něj, protože by mu jinak sezona končila už na konci března. Do té doby bude dávat přednost mateřské Hostivaři a také dětem tohoto celku, které trénuje. V play off by ale měl hrát pravidelně, pokud zdraví dovolí.


Guti

Vložen
16.3.2007