Kravička

Doplňující článek

Kraví webmail - pro registrované kravičky  Webmail Kraví administrace - pro vybrané kravičky  Administrace

Střelecké probuzení? Dá se to tak nazvat?


V prvním ze dvou zápasů s Kovem se domácí chlapci prosadili celkem pětkrát, což je na jejich poměry slušný počin. Už od začátku se hnali do útoku a odměnou byla branka Martina Güntera, který pohotově dorazil střelu Michala Jordáka. Tato dvojce měla zásluhu i na druhém gólu, když znovu skóroval Günter po výborné přihrávce Jordáka. Psala se desátá minuta první třetiny. Do přestávky se již nic zajímavého nestalo, pouze domácí Matěj Červenka dostal osobní trest, "S tímhle se jdi zahrabat," vyletělo z úst útočníka směrem k rozhodčímu Novákovi.

Ve druhé třetině se jako první prosadili hosté z Kova. Konkrétně Jan Kolín. Na tento gól však dokázali hráči Hokejky odpovědět po necelých třech minutách. Po nepříliš povedené střele Lucky Assmannové dorazil kapitán domácích Jan Musil míček do poloodkryté branky. Čtyři minuty před koncem druhé části dokázal vsítit ještě čtvrtou branku aktivní Michal Jordák. O osudu zápasu se zdálo být rozhodnuto.

Tím spíše, že se Hokejka dokázala znovu prosadit hned v úvodu závěrečného dějství. Znovu byl úspěšným zakončovatelem Jordák. Tento gól znamenal poslední zásah do srdce Kova, na který jeho hráči nedokázali odpovědět. Tři body proto zůstaly po zásluze v Malešicích a z amlionu se mohla nést oslavná znělka Ligy mistrů, když už nemohla být zahrána tápajícím Cows.

Hokejka - Kovo 5:1 (branky domácích: Günter 2, Jordák 2, Musil).


Voňavka.44

Vložen
15.3.2007