Kravička

Doplňující článek

Kraví webmail - pro registrované kravičky  Webmail Kraví administrace - pro vybrané kravičky  Administrace

Chvilka napětí, pozor: A posily jsou odtajněny


To, co jsme všichni zbylí očekávali, se naplnilo a další dva hráči opustili naše stádo (i když ne zcela způsobem chlapa s gulema). Management týmu proto už s předstihem začal shánět posily na jejich místa i pro zkvalitnění kádru na účinkování ve vyšší soutěži. A byl úspěšný. I díky vstřícnosti mateřských oddílů se nám podařilo sehnat pět posil na střídavý start a to konkrétně na všechny posty s důrazem na obranu, kde vznikla díra nejvyšší. Podzimní kádr je tedy vyřešen.

Přejděme ale už ke konkrétním jménům. Krýt záda v brankovišti bude Lumíru Kudrnovi nám již známý Štěpán Čermák (Stephano - Vyprahlo) z HB Cupu 2006, defenzivní řady vyztuží hned trojice borců (v abecedním pořadí) - Jiří Novák (Hugo - Brankostroj), Petr Štěpánik (Lungren - Hokejka) a Jan Tryzna (Tryznič - Vyprahlo) a vpředu bude boje se soupeři svádět Jiří Vlasák (Vlasy - Hokejka). Od všech si slibujeme, že náš tým posílí a prodají zejména letité zkušenosti i kila, která zejména našim bekům chybí. I když nebudou moci na všechny zápasy a přednost u nich dostanou pochopitelně mateřské kluby, rozpis utkání sledovaných soutěží hovoří ve slušnou porci ve strakatém dresu z celkových devatenácti! Vítejte!

Mimo to se nám povedlo letité hostování Štěpána Floriše z Kert Parku proměnit v přestup, za což rovněž děkujeme. V jednání je nyní už jen stálý příchod Ondřeje Novotného, který u nás již dvě sezony v různé formě působil a věříme, že bude mít zájem i nadále.


Guti

Vložen
23.8.2006