Kravička

Doplňující článek

Kraví webmail - pro registrované kravičky  Webmail Kraví administrace - pro vybrané kravičky  Administrace

Jak to s námi vypadá!?


Premiérová sezona Krav v první pražské se kvapem blíží, a tak není od věci podívat se, jak to s námi vypadá – resp. v jakém stavu je náš kádr. Počtářův pohled na soupisku sice vyčíslí dvacet jmen, jenže nic není tak jednoduché, jak se zdá. Bohužel musíme odečítat, abychom se dobrali k objektivnímu počtu hráčů, se kterými můžeme od 9. září, kdy liga startuje, počítat. Borce, jež se na určitých postech objevili v minulé sezoně a nejsou na aktuální soupisce (Beneš, Vondráček, Fliegl...), do startujícího ročníku rozhodně povolávat nebudeme.

Brankáři - Lumír Kudrna se stává jedničkou týmu a to hned ze dvou důvodů. Za prvé projevil dostatečné schopnosti, aby jí byl a splnil zároveň podmínku, že bude studovat VŠ v Praze. Petr Šroubek k tomu získal lepší pozici v zaměstnání a docházet bude občas na tréninky a do zápasů se uvidí. Minus jedna.
Obránci - V této důležité linii nastal doslova třesk. Pavel Veverka odchází posílit útočnou vozbu, Martin Veselý bude přibližně do konce září laborovat s kolenem a o dvojici Bohuslav Marek – Robert Pillmann jsme pěkných pár týdnů neslyšeli, takže těžko říct, co s nimi bude. S dlouhým herním i fyzickým výpadkem však budou zažívat krušné chvíle. Naproti tomu se do defenzivy přemístil štírek Martin Svrček, jenž občas ale odběhne na florbal). Krizový scénář? Minus tři.
Útočníci - V úderné první lajně se nic nemění a ta možná bude společně působit v regionu na střídavý start. Jenže pak už zbývá jen trojice jmen plus Milan Baloun (dává rezolutně přednost florbalu ve dvou týmech) a Pavel Veverka (léči zlomený kotník z play off - návrat na hřiště zatím v nedohlednu). Lukášové Dobrý a Maděra budou k dispozici až na jaře a to ještě ani není jisté, Ondřej Novotný se k dalšímu působení u nás dosud nevyjádřil. Když odečteme ještě novopečeného obránce Martina Svrčka, vyjde nám hodnota minus šest! Dohromady hrozivých minus 10!

Posily - Tím, že máme jistých sotva deset hráčů, jsme byli přinuceni sáhnout k vydatnému posilování zatím v podobě střídavých startů. Vlastně jeden hráč je náš nastálo a už se představil v přípravných duelech. Je jím Martin Tučný, další florbalista, a hrát by měl s Lukášem Pařízkem a Petrem Síglem. Tento nezdolný dříč ovšem ve výše zmíněném výčtu figuruje. Konkrétní jména dalších posil jsou sice již na světě, ale zatím je prozrazovat nebudeme, neboť není ještě nic podepsáno. Sdělíme jen, že jde o jednoho kvalitního brankáře, dva obránce a jednoho útočníka, s nimiž jsme už dohodnuti, a pak ještě jednáme s dalšími dvěma borci na oba posty v poli. Snad se jim k nám také bude chtít!


Guti

Vložen
11.8.2006