Kravička

Doplňující článek

Kraví webmail - pro registrované kravičky  Webmail Kraví administrace - pro vybrané kravičky  Administrace

Za zvuku chlaďáku


(pohled člověka spícího ve výčepu na soustředění)
Existuje-li ve slavné Guinessově knize rekordů kolonka s vytrvalostí pobytu v hospodě, jsou tři stálí osadníci pokoje číslo 16 hněvkovického intru v termínu 29.7.-5.8. zralí na její přepsání. Může za to fanoušek Fanda Floriš, který nám za historický postup do první pražské instaloval do jednoho z pokojů pípu s chlazením a tři sudy plzeňské dvanáctky. Trojice Cheechoo, Coffey a Thornton měla čest poklad hlídat a dopřávat si třetinky čajíčku třeba hned po ranním výběhu. Dohromady strávila tahle povedená partička se southparským Stanley Cupem neuvěřitelných 192 hodin v kuse, minus nějaké ty tréninky a návštěvy (disco)barů. To je o mnoho víc než stihl Pepa Vašíček s vydřenou trofejí v NHL.
O poutavé zážitky ovšem nebyly ochuzeny ani ostatní tvrdě soustředící se krávy poblíž Týna nad Vltavou. Když chtěl někdo jít spát kolem půlnoci, měl dost často smůlu. Nezbylo mu nic jiného než ležet, jaký byl hluk v okolních místnostech. Náladu si tak spravovali poškození (Sedinové, Lecavalier, kustod) z pokoje č.18 pravidelným sledováním fotbalu. Na šestnáctce zase frčel první díl Rockyho a výrok "Nelíbím se ti já, nebo moje želvy?" Sedmnáctkou (Fleury, Kaberle, Tuňák, kritik) zase často buráceli černoši a jejich rap či co. Patnáctka zůstala nevyužita.
A jaké je resumé týdenní léčebné kúry? Jeden Sedin vyhrál turnaj ve stolním fotbálku, Thorntona s Tuňákem oškubali v kartách, Chára se ukázal aspoň na víkend, Fanda na dva dny, nikdo neonemocněl, zranění minimální, i "hajdvejkři" slavili nějaké ty úspěchy, a tak lze společné chvíle okořeněné romantickými výlety na fotbal a hokej do Českých Budějovic označit jako povedené, když gentlemansky přehlédneme letité úchylky známých firem.


Guti

Vložen
7.8.2006