III. 9:05 D 94 - Pařízek Lukáš 24 - Maděra Lukáš -
III. 14:54 D 9 - Sígl Martin 10 - Floriš Štěpán -

II. 11:24 H 17 - Rozvoda Robert Nedovolená hra tělem
III. 10:03 H 23 - Kovařík Sekání
III. 13:20 D 79 - Pillmann Robert Hrubost
III. 13:20 D 79 - Pillmann Robert OK Hrubost
III. 13:20 H 9 - Šindler Hrubost

Rozhodující zápas semifinále se odehrával na našem domácím hřišti v Malešicích. Opět jsme se sešli na tři kompletní řady a se dvěma brankáři.
Zápas se začal velice opatrně a spíše ze zabezpečených obran. Ovšem znatelně se prokazovalo, že jsme měli více fyzických sil než soupeř a to se projevilo i v tom, že jsme Rafany přestříleli. V desáté minutě jsme ovšem soupeři darovali vedení hrubou chybou při rozehrávce. Střelcem se stal David Koukal. Minutu na to však již bylo srovnáno zásluhou Lukáše Vrkoče. Další hrubou chybu, která nás opět stála vyrovnaný stav, se nám podařilo vyrobit necelých třicet vteřin po srovnání. Tentokráte trestal Šindler. Ovšem po minutě už bylo znovu srovnáno. Před bránou se nejrychleji a nejlépe zorientoval Lukáš Vrkoč. Po prvních 15 minutách tak svítil na tabuli stav skóre 2 : 2.
Druhá třetina byla na střely a šance hodně skoupá. V její polovině dotlačil snad i očima míček za brankovou čáru Lukáš Maděra a my tak poprvé v tomto zápase šli do vedení. To nám vydrželo až do konce druhé patnáctiminutovky.
V posledním dějství jsme museli vyměnit brankáře, protože Lumír Kudrna se zranil a nemohl utkání dochytat Smailík. Než se ale soupeř mohl pokusit nerozchytaného Petra Šroubka ohrozit, vystřelil za modrou Lukáš Pařízek a zvýšil náš náskok na dvougólový. Začínalo to s výsledkem a potažmo postup vypadat lépe. Soupeři jsme už příliš nedovolili, naopak jsme přidali v desáté minutě jsme se dostali do přečíslení dva na nikoho, ze kterého jsme si neskórovali, ale třetí vzadu byl Lukáš Pařízek a ten si věděl rady (sice s pomocí břevna, ale na to se historie neptá Smailík). Už jsme věděli, že tohle prostě pustit nesmíme. V úplném závěru ještě upravil kosmeticky skóre Martin Sígl - 6 : 2.
V celkově čtvrtém semifinále (myšleno po sezónách) jsme se mohli radovat z postupu. A že to byla radost patřičná Smailík.