III. 8:23 H 24 - Maděra Lukáš 94 - Pařízek Lukáš -

I. 10:44 D 13 - Pešta 10´ Nesportovní chování
II. 10:13 H 97 - Denis Jan Krosček
II. 10:13 H 97 - Denis Jan OK Krosček
III. 1:09 D 23 - Kovařík Hrubost
III. 12:25 D 32 - Koukal David Podražení

Čtvrté utkání mohlo být také naše poslední v této sezóně. Dobrá nálada před utkáním ale rozhodně nenaznačovala poraženecké smýšlení. Neměli jsme již co ztratit, jen získat. Na soupisce jsme měli opět tři úplné řady, což bylo jen a jen dobře.
Hned od začátku jsme naznačili, že to s výhrou myslíme vážně. Po 23 vteřinách jsme se ujali vedení. Bekhendovou dorážkou se prezentoval Martin Sígl. Nadále jsme se tlačili dopředu, byli jsme střelecky aktivnější a zdálo se, že máme i více sil. To nám přineslo zvýšení náskoku na 2 : 0. V patnácté minutě jsme zužitkovali přesilovou hru. Přesná střela Pavla Veverky od modré čáry skončila až v síti.
I druhou třetinu jsme začali slušně, jenže po nějaké době jsme o něco ubrali a pustili do hry soupeře. V sedmé minutě snížil střelou po zemi David Koukal a tím nás probral. V desáté minutě přidal třetí branku Lukáš Maděra a odlehčil tak tlak, který jsme při jednobrankovém vedení začali cítit. Bohužel za oplacení byl na začátku jedenácté minuty vyloučen na 5 minut plus do konce utkání Jan Denis. Rafani nás několikrát sevřeli, hodně stříleli, ale díkybohu jsme se dokázali všem útokům ubránit.
Poslední část jsme začínali v oslabení, které ale bylo jen 13 vteřinové. Když jsme byli již v plném počtu vstřelili jsme čtvrtou branku. Lukáš Maděra ukázal, že velice dobře ví kam střílí. Ten samý hráč za tři minuty úřadoval znova, tentokráte dorážkou střely před brankou. Minutu poté snížil na 2 : 5 Zbyněk Sýkora, ale my byli v laufu a tato branka námi nijak neotřásla. V čase 6:37 dal již svůj čtvrtý gól v utkání Lukáš Maděra a dvě minuty na to uzavřel svým pátým zásahem účet zápasu. Pak už jsme zápas dohráli v poklidu, pohlídali jsme si náskok a zvítězili jsme 7 : 2.
Klíčový zápas jsme díkybohu zvládli a vyrovnali jsme stav série na 2 : 2.