II. 11:17 D 23 - Kovařík Nesportovní chování
II. 11:17 H 9 - Sígl Martin Hrubost
III. 0:52 D 8 - Dněboský Podražení
III. 10:19 H 10 - Floriš Štěpán Krosček
III. 10:45 D 25 - Koudelka Miroslav Vysoká hůl

Do třetího semifinále za stavu 1 : 1 na utkání jsme šli s odhodláním zvítězit a dostat se na koně. Věděli jsme, že je to klíčový zápas. Na soupisce jsme měli akorát tři kompletní řady a dva gólmany. Do brány se postavil Lumír Kudrna.
Vstup do zápasu se nám vydařil, vytvořili jsme si dvě šance a tu druhou zužitkovali. Střelecky se prosadil shooter základní části Jaroslav Špaček - 1 : 0. I nadále jsme byli o něco aktivnější a měli jsme více střeleckých pokusů, jenže proměnit je v branku se nám nedařilo. V jedenácté minutě se vydal na výlet k nám do pásma Pešek a tvrdou přízemní střelou vyrovnal. Do konce třetiny už další gól nepadl a to ani při našem oslabení.
Druhá třetina byla o něco opatrnější než ta úvodní. Oba týmy se více soustředily na obranu. I tak se objevovaly slibné příležitosti ke skórování, jenže brankáři byli lepší střelců. Nechybělo nasazení, bojovnost, osobní souboje, chyby. Jen gól nemohli diváci vidět ani jeden.
Poslední dějství začalo opět velkou bojovností a hlavně naší přesilovou hrou. Ke střele jsme se ale dostávali sporadicky, více jsme vymýšleli přihrávky a tak se nelze divit, že jsme neskórovali. V sedmé minutě jsme se dopustili nedůslednosti a byli jsme potrestáni vedoucí brankou Rafanů z hole Pešty. Pak jsme vrhli všechny síly do útoku. To se nám vyplatilo a v desáté minutě po tlaku dorážkou zblízka vyrovnal Robert Pillmann. Oddechli jsme si. Ve dvanácté minutě jsme měli ještě velkou příležitost přiklonit skóre na svou stranu, jenže jsme trefili tyč. O několik okamžiků později se vedlo stejně i Rafanům a tak utkání dospělo do prodloužení.
Nastavený čas byl krátkého trvání. V Smailík 0:21 se k nám do pásma dostal Miroslav Koudelka, vystřelil a míček po odrazu od hokejky, ramene a konce brankářské hole Lumíra Kudrny zapadl obloučkem za záda našeho brankáře. Rafani se mohli začít radovat, nám zbyla očička pro pláč Smailík.