II. 7:31 H 6 - Pešek 10 - Sýkora Zbyněk -
II. 10:53 D 31 - Marek Bohuslav 68 - Dobrý Lukáš -

I. 6:57 H 19 - Vondráček Roman Nedovolené bránění
II. 9:49 H 17 - Rozvoda Robert Nedovolené bránění
II. 12:37 H 23 - Kovařík Zdržování hry
III. 2:39 D 80 - Vrkoč Lukáš Nesportovní chování
III. 4:09 D 27 - Sígl Petr Podražení
III. 12:14 H 13 - Pešta Faul loktem

Druhý semifinálový zápas se odehrávalo opět na našem domácím hřišti, tedy v Malešicích. Sestavu jsme měli stejnou jako předchozí den - 14 hráčů - s tím, že jeden z obránců se přesunul do útoku.
Od začátku zápasu jsme byli aktivnější, měli jsme více ze hry, jenže jsme to nedokázali vyjádřit gólově. Naopak jsme si dali v oslabení regulérní "vlastňák". Ten byl připsán Miroslavu Koudelkovi, který míček nahrál před naší branku a bránící hráč ho poslal za brankovou čáru. Snažili jsme se vyrovnat, ale nebylo nám přáno.
Ve druhé části jsme pokračovali v útočení, Rafani se také pokoušeli o zteče naší svatyně, ale častěji čekali na naše chyby a vyráželi do protiútoků. V osmé minutě napřáhl mezi modrou a červenou čarou Pešek a prostřelil Petra Šroubka - 2 : 0. V jedenácté minutě jsme se dostali ke slovu my. Při přesilové hře trefil šibenici Bohuslav Marek a snížil na jednobrankový rozdíl. Ve druhé části už žadný další gól nepadl a tak byl stav po třiceti minutách 1 : 2.
Poslední třetina byla z naší strany trochu křečovitá. Nejdříve jsme inkasovali další dalekonosnou střelu Peška, a pak jsme se dvakrát poslali do oslabení. Poté jsme chtěli hru stáhnout na dvě lajny, abychom byli více v tempu a mohli zvrátit zápas na svou stranu. Jenže v čase 7:49 napřáhl za modrou Pešek a ,jak bylo bohužel v tomto zápase smutnou pravdou, skóroval. Tato branka definitivně zlomila náš odpor. Samozřejmě jsme se snažili vyrovnat, jenže už se nám nedařilo.
V zápase jsme rozhodně nebyli horší, jenže jsme dostali lekci z produktivity a odešli poražení. Stav série se tak vyrovnal na 1 : 1.