I. 13:30 H 10 - Floriš Štěpán 80 - Vrkoč Lukáš 9 - Sígl Martin
II. 3:17 H 29 - Veverka Pavel 39 - Marek Bohuslav -
II. 11:11 H 27 - Sígl Petr 12 - Baloun Milan 94 - Pařízek Lukáš
II. 11:53 D 17 - Kučera David 28 - Bertoli David -
III. 4:10 H 9 - Sígl Martin 80 - Vrkoč Lukáš -
III. 6:37 H 94 - Pařízek Lukáš 12 - Baloun Milan 27 - Sígl Petr
III. 8:17 H 97 - Denis Jan 9 - Sígl Martin -
III. 13:37 H 80 - Vrkoč Lukáš 96 - Špaček Jaroslav -

Třetí zápas čtvrtfinále, ve kterém jsme mohli již rozhodnout o svém postupu do semifinále se konal na hřišti soupeře, tedy na Palmovce. Ekonomové bohužel pro ně byli početně oslabení a navíc bez svého pravidelně nastupujícího brankáře. My jsme hráli na tři kompletní obrany a osm útočníků.
Vstup do utkání se nám vydařil jako v předchozích dvou střetnutích, když jsme šli po minutě do vedení zásluhou Martina Svrčka. Pak v šesté minutě prostřelil Jana Duráka od modré Jan Denis, v deváté opět od modré skóroval Bohuslav Marek a ještě v té samé minutě po pěkné kombinaci dával do odkryté klece Petr Sígl. Bohužel jsme se nevyhnuli chybám, občas jsme propadli nebo zkazili rozehrávku. Jednu takovou chybu využil v desáté minutě ke snížení David Kučera. Účet první části uzavřel tvrdou střelou od modré Štěpán Floriš.
V prostředním dějství jsme hodně polevili a udělali jsme poměrně dost chybiček. Ovšem na druhou stranu jsme také útočili a vytvořili si šance ke skórování. Nejdříve jsme ale inkasovali podruhé z hole Davida Kučery a to hned v první minutě. Ve čtvrté minutě dal branku Pavel Veverka, v jedenácté s přispěním domácího obránce Milan Baloun a ve dvanácté skóroval podruhé Petr Sígl. Pak jsme opět propadli v obraně a našeho vystřídavšího brankáře překonal potřetí David Kučera. Vteřinu před sirénou, opět za vydatné pomoci obránců a brankáře ekonomů, završil hattrick Petr Sígl.
V poslední třetině už nebylo co řešit, soupeři docházely síly a tak nemohl pomýšlet na zvrat. My jsme postupně přidali ještě čtyři branky - nejprve Martin Sígl, po něm Lukáš Pařízek, v deváté minutě podruhé v zápase Jan Denis a ve čtrnácté minutě na konečných 13 : 3 upravil Lukáš Vrkoč.
Po třetím vítězství jsme tedy postoupili do semifinále, které nás čeká již o příštím víkendu.