I. 10:43 D 5 - Gottvald Martin Podražení
II. 3:20 D 13 - Doubek Aleš Nedovolené bránění
III. 13:28 D 5 - Gottvald Martin Hrubost
III. 13:28 H 79 - Pillmann Robert Hrubost
III. 13:28 H 79 - Pillmann Robert Držení
III. 13:28 H 9 - Sígl Martin Hrubost

Další utkání na naší nepříliš oblíbené Palmovce jsme měli sehrát s Brankostrojem Jižní Město. Bohužel jsme se letos podruhé sešli v nedostačující sestavě zásluhou práce, jiných povinností, ale hlavně nespolehlivostí hraničící s drzostí některých našich hráčů Smailík.
Chtěli jsme se vyhnout opakování špatných výkonů z několika předchozích utkání, jenže to bychom museli přistoupit k zápasu jinak. Ve čtvrté minutě jsme inkasovali poprvé (a ne naposledy Smailík) po chybě v obraně. Prosadil se Richard Hamran. Hra se přelévala z jedné strany na druhou, šance byly před oběma brankáři, ale ani jedna z nich neskončila za brankovou čárou. Proto byl stav po první části pro nás nepřízívý - 1 : 0.
V prostřední třetině jsme ukázali, že nechceme ztratit body. V Smailík 1:40 jsme zužitkovali přesilovou hru, když míček za záda Václava Čížka protlačil Jaroslav Špaček. Necelou minutu po něm procedil svou dalekonosnou střelu až do branky Lukáš Vrkoč a my tak poprvé v zápase vedli. Jenže. Jenže ve čtvrté minutě se prosadil podruhé Richard Hamran a skóre bylo vyrovnané. Nutno podotknout, že gólmani nepůsobili příliš jistě, což se projevilo naplno až v poslední části. Ale postupně. Hra se opět přesouvala z jedné strany na druhou. V jedenácté minutě jsme neuhlídali po buly Davida Jelínka a ten svým zásahem postrčil Brankostroj k vedení. My jsme ale věděli, že máme na to zvrátit skóre opět na svou stranu. Ve čtrnácté minutě přesnou střelou kruhů vyrovnal Martin Sígl a 44 vteřin po něm střelou od modré posunul ukazatel skóre na 4 : 3 v náš prospěch Petr Sígl. Ve třetí části se naplno projevilo výše zmíněné, tedy nejistota mužů v brankovišti. V sedmé minutě překvapil lehkou střelou od modré Petra Šroubka Jiří Kaplan a v deváté minutě procedil míček mezi jeho betony David Jelínek. Rázem jsme prohrávali a na zvrácení výsledku jsme měli šest minut. Vůle nám ale nechyběla a to se nakonec ukázalo jako klíčové. V desáté minutě si střelu Martina Veselého ztečoval za záda vlastního brankáře obránce Brankostroje a ve třinácté to samé učinil Štěpán Floriš - 6 : 5, uff Smailík.
Předvedli jsme další z matných výkonů, ale dokázali jsme zvrátit nepříznivý stav a vyhrát, což se samozřejmě počítá Smailík.