I. 12:21 H 80 - Vrkoč Lukáš 79 - Pillmann Robert 9 - Sígl Martin
I. 14:16 D 15 - Gebauer Martin 29 - Rožníček Miroslav -
I. 14:46 H 80 - Vrkoč Lukáš 93 - Holý Jiří -
II. 11:55 D 15 - Gebauer Martin 10 - Březina Jiří 5 - Kramár Pavel
III. 6:37 H 23 - Pařízek Lukáš 27 - Sígl Petr -
III. 12:22 H 27 - Sígl Petr 10 - Floriš Štěpán -
III. 13:28 H 27 - Sígl Petr 80 - Vrkoč Lukáš 9 - Sígl Martin

I. 6:57 H 96 - Špaček Jaroslav Faul loktem
I. 14:10 D 5 - Kramár Pavel Podražení
II. 3:20 D 5 - Kramár Pavel Nedovolené bránění
II. 10:08 H 9 - Sígl Martin Hákování

Po příjezdu na Palmovku do Smailík arény nás čekalo nepříjemné překvapení. Tím byl stav našeho kádru. Ať jsme počítali, jak jsme počítali dobrali jsme se k číslu dva na pozici obránce. Proto jsme byli nuceni přesunout na beka Jaroslava Špačka, který má na tomto postu zkušenosti z A-týmu Hokejky.
V úvodu jsme si vypracovali dvě šance, jenže jsme je nedotáhli až do zdárného konce. Pak zahrozili i hráči A.S.H.F. a vedlo se jim díkybohu stejně jako nám. Jenže my jsme i v tomto utkání navázali na sérii nevýrazných a polovičních výkonů. Toho se soupeř samozřejmě snažil využít. V Smailík 8:22 jsme hráli v oslabení, nepovedlo se nám vyhodit, resp. jsme spíše přihráli na hokejky hokejbalových funkcionářů a Oliver Holka nám vstřelil úvodní branku zápasu. V jedenácté minutě jsme srovnali krok. Po pěkné rychlé akci se dostal míček k Jaroslavu Špačkovi, který z poza kruhů nezaváhal a vyrovnal. Ve třinácté minutě jsme se dostali do přečíslení tři na jednoho a balónek po ose Martin Sígl, Robert Pillmann, Lukáš Vrkoč skončil za brankovou čarou. V patnácté minutě jsme velmi špatně sehráli buly při přesilové hře v útočném pásmu, Martin Gebauer se prohnal kolem našich obránců, dostal se až k nám do obranného pásma a prostřelil Lumíra Kudrnu v naší svatyni - 2 : 2. Ještě v té samé přesilovce jsme zvrátili skóre opět na svou stranu. Postaral se o to střelou ze středního pásma Lukáš Vrkoč.
Druhou část jsme naprosto odflákli. Do žádného souboje jsme nešli naplno a nedali do něj Smailík. Proto jsme byli střelecky méně aktivní a několikrát jsme se dostali do ošemetných situací. Ze všech jsme jakš takš vybruslili, ale z té ze dvanácté minuty ne. Martin Gebauer v přesilovce velmi pěkně tečoval střelu od modré čáry a vyrovnal. Ani to nás neprobralo z letargie a třetinu jsme dohráli špatně, resp. jsme ji jen tak doklepali.
V posledním dějství jsme chtěli samozřejmě vstřelit gól a strhnout vítězství na svou stranu. Čekala nás ale tvrdá Smailík. Důraznou a aktivní hrou jsme si vytořili dost příležitostí a možností ke vstřelení branky. V sedmé minutě jsme byli důrazní při napadání a Lukáš Pařízek umístil svůj projektil přesně k tyči - 4 : 3. Sice ještě nebylo nic jasného, ale branka nás povzbudila. Ve třinácté minutě jsme zužitkovali akci dva na jednoho, když Petra Starého prostřelil Petr Sígl. Ten samý hráč ve čtrnácté minutě uzavřel skóre na konečných 6 : 3.
Poprvé jsme se letos museli potýkat s většími problémy se sestavou. Pokračovali jsme v sérii nepříliš povedených výkonů, ale v poslední části jsme dokázali pořádně zabrat a vybojovat tři body.