II. 3:40 H 96 - Špaček Jaroslav 80 - Vrkoč Lukáš 9 - Sígl Martin
II. 6:01 H 80 - Vrkoč Lukáš 9 - Sígl Martin 96 - Špaček Jaroslav
II. 6:47 H 9 - Sígl Martin 80 - Vrkoč Lukáš 96 - Špaček Jaroslav
II. 9:39 H 96 - Špaček Jaroslav 9 - Sígl Martin -
II. 14:22 H 9 - Sígl Martin 11 - Veselý Martin 80 - Vrkoč Lukáš
III. 7:44 H 80 - Vrkoč Lukáš 96 - Špaček Jaroslav -

I. 7:06 D 20 - Hájek Martin Nedovolená hra tělem
I. 8:55 D 22 - Hrdina Václav Podražení
II. 14:43 D 20 - Hájek Martin Držení
III. 2:30 H 10 - Floriš Štěpán Sekání

Na další zápas z řady "brzkých" jsme tentokrát nedorazili v kompletní sestavě, jelikož Martin Svrček a Milan Baloun plnili florbalové povinnosti a Pavel Veverka si odpykával disciplinární trest.
Vstup do utkání jsme měli velmi dobrý, soupeře jsme zavřeli u něj v pásmu a nepouštěli ho ven. V šesté minutě jsme skórovali poprvé. To při signalizovaném vyloučení prostřelil soupeřova gólmana Lukáš Pařízek. Pokračovali jsme v dobrém tempu a v desáté minutě jsme přidali další branku - opět v přesilovce. Úspěšným střelcem byl Jaroslav Špaček. Minutu po něm uzavřel účet první části Lukáš Pařízek a my tak po prvních patnácti minutách vedli 3 : 0.
I ve druhém dějství jsme pokračovali v dobré hře a nepouštěli Ekonomy příliš k naší bráně. V šesté minutě začala gólově povedená čtyřminutovka. Nejprve se trefil podruhé v utkání Jaroslav Špaček, jednadvacet vteřin po něm Lukáš Vrkoč a aby byl výčet útočníků první řady kompletní, tak za necelých 50 vteřin rozvlnil síťku i Martin Sígl. Do zmiňované čtyřminutovky patřil ještě gól Jaroslava Špačka, z desété minuty, kterým uzavřel svůj hattrick. V patnácté minutě skóroval podruhé v zápase Martin Sígl a na tabuli tak po dvou třetinách svítilo 0 : 8.
V poslední části nastoupil do branky náš nový gólman Lumír Kudrna, aby si vyzkoušel, kterak to chodí v utkání. Produkovali jsme stále stejnou hru, a přidali jsme ještě dvě branky. Nejprve střelou od modré Martin Veselý a v osmé minutě posunul ukazatel skóre na závěrečnou desítku Lukáš Vrkoč. Další branku jsme již i přes značné množství šancí nepřidali a ani jsme neinkasovali.
Zápas měl celkem jednoznačný průběh a také jednoznačný výsledek...