I. 14:52 D 80 - Vrkoč Lukáš 29 - Veverka Pavel 79 - Pillmann Robert
II. 3:45 H 28 - Bradáč Oldřich 8 - Rybáček Václav -
II. 3:55 D 27 - Sígl Petr 80 - Vrkoč Lukáš 96 - Špaček Jaroslav
II. 6:22 D 80 - Vrkoč Lukáš 55 - Baloun Milan -
III. 10:52 D 96 - Špaček Jaroslav 80 - Vrkoč Lukáš 93 - Holý Jiří

I. 7:06 H 26 - Pražák Jakub Nedovolené bránění
I. 12:55 D 81 - Svrček Martin Hrubost
III. 8:39 D 96 - Špaček Jaroslav Napadení
III. 14:59 D 96 - Špaček Jaroslav Vysolá hůl
III. 14:59 D 29 - Veverka Pavel TH Nesportovní chování

V Malešicích nás přivítalo deštivé sobotní poledne a čekal nás soupeř z dolní poloviny tabulky. Co více si přát?
Celé utkání jsme jasně ukazovali, že jsme mistry v přizpůsobení se soupeři. V úvodu OHF nejevilo příliš snahy o útočení, tedy spíš žádnou a my se ve své lenosti podřídili. Příliš jsme nebojovali, nesnažili se a celkově jsme v "bazénu" hráli špatně. V sedmé minutě jsme ihned po buly dorážkou vstřelili branku (Jaroslav Špaček) a šli jsme dovedení. Ve čtrnácté minutě jsme hráli oslabení, byli jsme více než nedůrazní a Václav Rybáček se asi na potřetí se štěstím trefil. Díkybohu jsme ještě do konce této části stihli zareagovat a osm vteřin před koncem jsme se opět ujali vedení zásluhou Lukáše Vrkoče.
Ve čtvrté minutě prostřední třetiny jsme nejdříve opět inkasovali po našich chybách a nedůrazu, abychom za deset vteřin poté šli do vedení po akci na jejímž konci stál Petr Sígl. Pokračovali jsme v nemastném a neslaném výkonu, i tak jsme v sedmé minutě šli do dvougólového vedení po perfektně provedeném blafáku Lukáše Vrkoče. Stav 4 : 2 zůstal na světelné tabuli až do přestávky.
V poslední části jsme byli nuceni stáhnout hru na dvě řady a s tím přišlo i malinko oživení našeho výkonu. V první minutě se trefil přesně do černého Lukáš Pařízek a ve druhé minutě skončilo nahození Milana Balouna až za brankovou čárou. I v menším počtu útočných řad jsme se nevyhli nedůrazu a zbytečným komplikacím v obranném pásmu, ale po úvodních rozpačitých minutách se Petr Kučera prochytal k některým velmi pěkným zákrokům a neinkasoval. V jedenácté minutě uzavřel účet nepříliš povedeného utkání nekompromisní ranou z kruhů Jaroslav Špaček.
Zápas byl hrozný, nepohledný, nepovedený. Míček jsme sice měli převážně na holích my a také jsme byli jednoznačně produktivnější, ale nevyhnuli jsme se zbytečným a trestuhodným chybám. Závěrečná šťouchanice po skončení utkání mezi několika aktéry již nic neřešila.