III. 7:11 D 80 - Vrkoč Lukáš 96 - Špaček Jaroslav -

II. 11:11 H 6 - Otnis Vladimír Držení hole
II. 13:07 D 9 - Sígl Martin 10´ Nesportovní chování
III. 0:14 D 96 - Špaček Jaroslav Napadení
III. 7:11 H 8 - Balák Pavel 10´ Nesportovní chování
III. 8:38 H 6 - Otnis Vladimír Podražení
III. 13:13 D 96 - Špaček Jaroslav Nesportovní chování

Třetí utkání víkendu a opět nás čekalo ranní vstávání. Některým z nás takováto brzká fyzická námaha nedělá dobře, ale holt se tím musíme smířit, neboť nás nemine ještě minimálně devět zápasů, které začínají před desátou.
Víkend jsme chtěli ukončit ziskem tří bodů a také jsme si nechtěli nechat utéct začátek zápasu. Měli jsme převahu, vytvořili jsme si několik příležitostí a nakonec se nám povedlo i skórovat. Po ose Lukáš Vrkoč, Martin Sígl a Jaroslav Špaček se dostal míček poprvé za záda Jana Šimka. V jedenácté minutě jsme uzavřeli Avir u něj v pásmu a z tlaku jsme vytěžili druhou branku. Jejím bekhandovým střelcem se stal Pavel Veverka. Ten samý hráč se prosadil i ve čtrnácté minutě a úvodní třetina skončila 3 : 0 v náš prospěch.
Start do druhé patnáctiminutovky jsme měli povedený. Nejprve uzavřel svůj hattrick po pěkné akci Pavel Veverka, minutu po něm trefil po dlouhé době branku Martin Veselý a hned byl z toho gól. Povedenou tříminutovku ukončil další vstřelenou brankou Štěpán Floriš a stav skóre byl tedy 6 : 0. Pak jsme polevili v útočném snažení, což ale bylo způsobeno hlavně tím, že jsme hráli dlouhou dobu v oslabení. Branku jsme naštěstí neinkasovali a třetina se dohrála v poklidu.
Poslední část už nebyla s takovým nasazením a hrála se v mírném tempu. Soupeř se nikam nehnal a my také ne. V osmé minutě jsme z rychlého přechodu do útočného pásma vytěžili sedmou branku zásluhou trefy Lukáše Vrkoče, který tak definitivně uzavřel skóre na konečných 7 : 0 v náš prospěch.
Zápas s početně slabším soupeřem jsme si pohlídali, vyhráli jsme a připsali si tak další body do tabulky.