III. 2:57 H 7 - Koloničný Petr Nedovolená hra tělem
III. 6:39 D 79 - Pillmann Robert Hrubost
III. 6:39 H 33 - Frank Jaroslav Sekání
III. 10:56 D 5 - Holý Jiří Hra zlomenou holí
III. 12:46 D 27 - Sígl Petr Hrubost

O svátečním odpoledni nás čekali "vynálezci" hokejbalu neboli HC Elektrotechnika.
Zpočátku se nehýřilo aktivitou ani na jedné straně, ale ve čtvrté minutě jsme se probrali z letargie my a zásahem Lukáše Vrkoče do černého jsme se ujali vedení 1 : 0. Jenomže to nám nevydrželo příliš dlouho. V páté minutě naběhl k mantinelu Ladislav Kejmar a střelou do horního růžku branky vyrovnal. V první části se hrál poměrně vyrovnaný hokejbal, alespoň co se týče šancí. My jsme sice více útočili a měli jsme míček častěji na svých holích, ale Elektrotechnika trpělivě čekala na naše chyby (a ty přicházely Smailík) a po nich se dostávala většinou do brejkových situací. Nicméně ani jednomu týmu se nepodařilo zavěsit, a tak byl stav po 15 minutách nerozhodný 1 : 1.
Ve druhém dějství jsme byli jednoznačně lepší a také jsme to gólově potvrdili. Nejprve se ve třetí minutě trefil Jaroslav Špaček, v šesté minutě prostřelil dobře chytajícího Tomáše Koloničného Štěpán Floriš a v polovině utkání se prosadil před brankou Petr Sígl. I nadále jsme soupeře tlačili a zákonitě jsme museli přidat další branku. Tu vstřelil náš týmový mazlik (viď mazliku) Jiří Holý a posunul ukazatel skóre na 5 : 1. Minutu po něm předvedl kličkovanou Pavel Veverka, předložil míček na stříbrném podnose Petru Síglovi a ten již měl jednoduchou úlohu - 6 : 1.
V poslední části jsme polevili a to hlavně v obranné práci. Na konci desáté minuty jsme inkasovali podruhé z hole Ladislava Kejmara, když jsme ho nedostatečně pokryli. Dvě minuty na to jsme hráli v oslabení, ale místo inkasování jsme branku přidali. Na výlet se vydal Pavel Veverka se soupeři si pohrál a skóroval. Těsně před koncem padly ještě dva góly. Jeden do naší sítě v oslabení z hole Petra Koloničného a druhý lahůdkový do sítě soupeřovi svatyně. Lukáš Vrkoč dostal ideální přihrávku, vymíchal Tomáše Koloničného a pod břevno zavěsil.
První část byla celkem vyrovnaná, ve druhých dvou jsme byli lepší a zaslouženě jsme vyhráli. Měli bychom se ale zamyslet nad množstvím chyb, propadů a vytvářením "průchoďáku"...