II. 10:35 H 10 - Floriš štěpán 23 - Pařízek Lukáš 81 - Svrček Martin
III. 3:55 D 30 - Drnka Aleš 22 - Joza Petr -
III. 5:21 H 81 - Svrček Martin 23 - Pařízek Lukáš 93 - Holý Jiří
III. 14:55 D 33 - Dobeš Martin 30 - Drnka Aleš 65 - Skramužský Marek

I. 10:58 D 10 - Dvořák Milan Nedovolené bránění
II. 8:16 H 10 - Floriš Štěpán Držení
II. 11:46 D 16 - Knaifl Tomáš Sekání
III. 6:08 H 9 - Sígl Marin Hákování
III. 10:49 H 23 - Pařízek Lukáš Nedovolená hra tělem

Utkání s Goblins jsme se trochu báli a to hlavně z toho důvodu, že jsme se domnívali, že soupeř nebude chtít hrát dopředu a zabetonuje se na své obranné půli.
Začali jsme velice chladně a hned v úvodu jsme mohli inkasovat po úniku dvou soupeřových hráčů. Díkybohu se tak nestalo. Pak jsme sice přidali, ale stále to nebylo ono. V páté minutě byl na konci pěkné kombinační akce Martin Svrček a vstřelil úvodní branku utkání. Bohužel to byl jediný zásah do černého z naší strany v tomto dějství. Sice jsme měli nějaké další příležitosti, ale nezužitkovali jsme je. Goblins čekali spíše na naše chyby a my se jich několikrát dopustili. Naštěstí toho hráči v zeleném nevyužili a stav se neměnil.
Druhá třetina byla z naší strany co se týče útoku produktivnější. Také jsme se ale dopouštěli docela dosti chyb a prohrávali jsme osobní souboje. Nicméně již v první minutě zvýšil náš náskok střelou po zemi Martin Sígl. V osmé minutě se z otočky trefil Lukáš Vrkoč a v jedenácté minutě předvedla nejhezčí akci utkání druhá řada, na jejímž konci stál Štěpán Floriš a nemýlil se. Goblini ani jednu svou možnost nevyužili a ukazatel stavu tak byl po dvou patnáctiminutovkách 4 : 0 v náš prospěch.
V poslední třetině jsme skórovali dvakrát. Ovšem první slovo v tomto směru měl soupeř, když se prosadil před naším brankářem Aleš Drnka. Na jeho gól jsme odpověděli Martinem Svrčekem v šesté minutě a Lukášem Pařízkem v minutě jedenácté. Minutu a půl před závěrečným hvizdem jsme šli do oslabení, nedůrazně jsme v něm bránili a dostali jsme pět vteřin před koncem druhou branku, jejímž střelecem se stal Martin Dobeš.
V tomto duelu jsme nehráli příliš ve své kůži a dělali jsme více chyb než jindy. Přesto jsme si vývoj zápasu pohlídali, zvítězili jsme a připsali si další tři body do ligové tabulky.