I. 4:47 D 23 - Pařízek Lukáš 10 - Floriš Štěpán -
I. 8:14 D 81 - Svrček Martin 23 - Pařízek Lukáš -
II. 0:48 D 9 - Sígl Martin 11 - Veselý Martin 93 - Holý jiří
II. 30:00 H 32 - Koukal David 68 - Polanský Jiří -
III. 7:25 D 10 - Floriš Štěpán 23 - Pařízek Lukáš -

II. 2:08 D 79 - Pillmann Robert Vražení na hrazení
II. 8:10 H 19 - Vondráček Roman Držení
III. 8:02 D 55 - Baloun Milan Sekání
III. 11:33 D 23 - Pařízek Lukáš Držení hole

Na utkání s Rafany jsme se těšili, ačkoliv jsme věděli, že nás čeká nelehký soupeř. Poprvé jsme se představili v nových dresech a chtěli jsme je pokřtít pokud možno výhrou.
Náš nástup do utkání byl více než dobrý. V čase 4:54 jsme vedli již 4 : 0. Nejprve umístil svou střelu do branky Štěpán Floriš, po něm Jaroslav Špaček, a pak se dvakrát prezentoval zásahem do černého Lukáš Pařízek. Drželi jsme tempo a Rafany jsme příliš často do vyložených brankových příležitostí nepouštěli. V deváté minutě prostřelil Pavla Břeského Martin Svrček a touto brankou se účet první třetiny uzavřel. Ve druhé části jsme měli opět dobrý start, když jsme v první minutě dvakrát skórovali. Jednou se o to zasloužil Jaroslav Špaček a podruhé Martin Sígl. Pak jsme se bohužel malinko odmlčeli a šance si začal vytvářet i soupeř. Druhá třetina byla z celého utkání nejvyrovnanější a Rafani v ní tečí Davida Koukala z osmé minuty vstřelili svůj jediný gól v zápase. My jsme po úvodních dvou brankách žádnou další nepřidali. Stav po třiceti minutách byl tedy 7 : 1.
V posledním dějství jsme se opět sebrali a zatlačili soupeře k němu do pásma. Gólově jsme se prosadili v osmé minutě střelou odraženou od Štěpána Floriše. Ve dvanácté minutě trefil přesně místo vedle soupeřova brankáře Martin Svrček a posunul ukazatel skóre na 9 : 1. Desítka byla velkým lákadlem Smailík, ovšem nenašel se žádný střelec.
Těžkého soupeře jsme přestříleli a také přehráli. Proměnili jsme šance, které jsme měli a zvítězili jsme vysoko 9 : 1.