III. 9:25 H 96 - Špaček Jaroslav 9 - Sígl Martin 5 - Holý Jiří

I. 14:42 H 96 - Špaček Jaroslav Napadení
III. 2:14 H 10 - Floriš Štěpán Podražení
III. 4:20 H 79 - Pillmann Robert Krosček
III. 8:54 D 4 - Kautman Jan Držení
III. 10:42 H 96 - Špaček Jaroslav Faul loktem
III. 10:42 H 96 - Špaček Jaroslav Krosček
III. 10:42 H 96 - Špaček Jaroslav OK Krosček

Zápas s Vyprahlem se začal s dvacetiminutovým zpožděním, protože soupeř neráčil jaksi akceptovat, že má hrát od 8:30 a na hřiště se začal trousit po jednotlivcích až šest minut po plánovaném začátku. Musím si trochu rýpnout, ale tohle se snad stává v každém našem vzájemném střetnutí!!!
Hned od začátku bylo jasné, že početně oslabené Vyprahlo se nikam nepožene a to se i potvrdilo. Útočili jsme jen my, pivaři bránili a vyhazovali. Jejich jasnou oporou byl brankář Čermák, který pochytal všechny naše pokusy. Trochu je záhadou, jak se ocitla na kontě střel soupeře čtyřka, když vystřelil všeho všudy jednou...
V prostřední části se obraz hry vůbec nezměnil. My se snažili útočit a nedávali jsme branky, soupeř se pokoušel o brejky. Pro oko diváka to musela být opravdu lahůdka. Branka nepadla a tak se do druhé přestávky šlo za nerozhodného stavu.
Poslední třetina byla přesnou kopií prvních dvou s jediným rozdílem. Více se vylučovalo a hlavně jsme se konečně prosadili střelecky. Sice jen jednou, ale i to nakonec stačilo na vítězství. V přesilové hře jsme si rychle vyměnili několik přihrávek a z kruhů zavěsil Jaroslav Špaček. Utkání jsme si ještě trochu zkomplikovali, když se máš jediný střelec nechal čtyři minuty před konečným hvizdem vyloučit na 5 minut plus do konce utkání (na druhou stranu se přece nenechá zmrzačit od hráče, který na něj nabíhá přes půl hřiště že). Oslabení jsme přežili a utkání vyhráli.
Bylo to velice utrápené vítězství, soupeřův brankář chytal výborně, ale i takováto výhra se cení. V každém případě jsme si připsali tři body a Petr Šroubek druhý shut-out v sezóně...