III. 0:38 D 17 - Svrček Martin 12 - Baloun Milan -
III. 1:48 D 96 - Špaček Jaroslav 29 - Veverka Pavel 9 - Sígl Martin
III. 3:08 D 17 - Svrček Martin 12 - Baloun Milan 29 - Veverka Pavel
III. 7:14 D 17 - Svrček Martin 79 - Pillmann Robert 12 - Baloun Milan

II. 7:49 H 13 - Klatovský Jiří Nesportovní chování
II. 11:19 D 9 - Sígl Martin Sekání
II. 12:30 D 17 - Svrček Martin Nesportovní chování
III. 7:19 H 5 - Šrámek Jakub Vysoká hůl
III. 14:25 H 3 - Hotový Jiří Hákování

Utkání s "hokejbalovými" Zelenými hlemýždi se začalo trochu netradičně, když jednoho našeho hráče doslova vytáhli dva fanoušci mimo naší lavičku a několik střídání ho nechtěli vůbec pustit do hry. Mezitím jsme se ale dokázali dostat do vedení, když ve druhé minutě propasíroval míček za záda Jana Šmola Petr Sígl. Celou první část jsme v podstatě odehráli u soupeře, který se zmohl jen na vyhazování balónků ze svého pásma. Další gól jsme ale vstřelili až v jedenácté minutě. Po kombinaci se trefil Lukáš Vrkoč. Ve čtrnácté minutě propálil soupeřova brankáře nabuzený milovník Jiří Holý a zvýšil náš náskok. Do konce třetiny jsme přidali ještě jednu branku, jejímž střelcem byl Martin Sígl.
Ve druhém dějství jsme polevili v důrazu, ovšem ani toho soupeř nevyužil a stále jen urputně bránil svou modrou čáru. V deváté minutě se prosadil Lukáš Pařízek a my tak vedli již 5 : 0. Bohužel jsme další branku v této části již nepřidali.
Poslední třetina byla z naší strany nejlepší a také jsme to brankově potvrdili. Nejprve se trefil Martin Svrček, po něm předvedl ukázkový blafák Jaroslav Špaček a pak už zase úřadoval Martin Svrček. Nejprve přidal svůj druhý gól a několik minut poté uzavřel basebalovým způsobem hattrick. Chtěli jsme dát desítku, ale přestalo nám to tam padat. Až 22 vteřin před koncem jsme využili v zápase již třetí přesilovku a Štěpán Floriš doslova dotlačil balónek až za brankovou čáru - 10 : 0.
V zápase jsme byli jednoznačně lepší, soupeř se nezmohl v podstatě na nic, my tak zaslouženě zvítězili a Petr Šroubek si po velmi dlouhé době připsal nulu.