II. 13:08 H 33 - Pařízek Lukáš 96 - Špaček Jaroslav -
III. 5:17 H 33 - Pařízek Lukáš 9 - Sígl Martin 11 - Veselý Martin

II. 6:57 D 77 - Volný Lukáš 10´ Nesportovní chování
II. 10:31 H 96 - Špaček Jaroslav Vražení na hrazení
II. 11:38 D 90 - Volný Martin Hrubost
III. 3:37 D 90 - Volný Martin TH Úder hlavou
III. 9:32 H 17 - Svrček Martin Sekání
III. 12:40 D 97 - Němeček Ondřej Vražení na hrazení

Naším letošním čtvrtým soupeřem bylo T.H.C. Praha, které je dalo by se říci naším tradičním protivníkem.
V první části jsme začali poměrně ve slušném tempu. Bohužel v šesté minutě jsme přišli o obránce Roberta Pillmanna, který se po nechtěném zákroku odebral na sešití nosánku. Do obrany se tedy musel posunout jeden z útočníků a Černého Petra vyfasoval Jaroslav Špaček. Čtyřminutovou přesilovku jsme využili za dvě minuty, když kombinační akci zakončil Pavel Veverka. Dvě minuty poté jsme udělali chybu při bránění, nechali jsme Romana Kováře protlačit se až k našemu brankáři a zakončit - 1 : 1. Naštěstí vyrovnaný stav vydržel jen asi půl minuty. V situaci tři na dva se dostal balónek k Martinu Svrčkovi a ten vymetl šibenici v brance soupeřova gólmana. Pak jsme si vypracovali ještě několik šancí, ale nezužitkovali jsme ani jednu.
Vstup do druhé části se nám povedl. Ve druhé minutě jsme šli do dvougólového vedení. Ihned po buly vstřelil branku Štěpán Floriš. V sedmé minutě zavěsil z kruhů podruhé v utkání Pavel Veverka a my tak vedli 4 : 1. Ve třinácté minutě přidal pragól Jaroslav Špaček, který míček lehce nahodil na branku, brankář Dimiděnko měl zakrytý výhled a "střelu" nezachytil. Chvíli na to jsme předvedli velice dobré napadání soupeře v jeho obranném pásmu a vytěžili jsme z toho další branku, jejíž střelcem byl Lukáš Pařízek.
V poslední části jsem hráli již v pohodě s jistotou dostatečného náskoku. Ve čtvrté minutě se úderem hlavou do obličeje našeho obránce vyfauloval Martin Volný. Pětiminutovou přesilovou hru jsme využili ke vstřelení posledního gólu. Opět se trefil Lukáš Pařízek a uzavřel účet utkání na konečných 7 : 1.
V utkání jsme byli lepším týmem, zaslouženě jsme zvítězili a dosáhli jsme tak na tři body do tabulky.