I. 6:45 D 29 - Veverka Pavel 79 - Pillmann Robert 55 - Baloun Milan
III. 1:37 D 80 - Vrkoč Lukáš 96 - Špaček Jaroslav 9 - Sígl Martin
III. 2:23 H 79 - Kubát Petr 21 - Petrášek Michael -
III. 4:46 H 21 - Petrášek Michael 53 - Kocián David 79 - Kubát Petr
III. 14:11 D 27 - Sígl Petr 29 - Veverka Pavel -

I. 12:14 H 26 - Hájek Tomáš 10´ Nesportovní chování
II. 1:17 D 93 - Holý Jiří Nedovolené bránění
II. 1:57 D 79 - Pillmann Robert Nedovolené bránění
II. 4:22 D 31 - Marek Bohuslav Nedovolené bránění
III. 6:00 H 31 - Zgraja Martin Držení
III. 10:28 D 23 - Pařízek Lukáš Držení

V sobotu jsme narazili na nevyzpytatelný tým Hokejky B a těšili se na pořádný zápas.
Vstup do utkání se nám povedl a v páté minutě jsme dokázali mírnou převahu zužitkovat. Na několikrát dotlačil balónek za záda Ondřeje Petra Milan Baloun a otevřel účet utkání. V sedmé minutě jsme vedli již 2 : 0, když se prezentoval přesnou střelou centr třetího útoku Pavel Veverka. V desáté minutě dotlačil míček za soupeřova gólmana podruhé Milan Baloun. Mezitím a poté bylo samozřejmě ještě několik šancí na obou stranách, ale ani jedna neskončila za brakovou čárou.
Druhá část byla nejurputnější. Hodně bojovná s celkem dosti chybami, ale bez gólů. Ani jeden z týmů nedokázal dotáhnout své výpady a útočné pokusy až do konce. Hokejka měla dokonce déle než minutu přesilovku 5 na 3, ale díkybohu jsme se ubránili. Celou tuto část se bojovalo o každý balónek (tedy tak jak holky jen bojovat mohou, že? Smailík). Ovšem brankáři byli lepší střelců.
V poslední třetině již se síťka opět vlnila. Nejprve si vyměnili několik přihrávek útočníci první řady a nakonec Lukáš Vrkoč zavěsil. Potom ale přišly z naší strany nepochopitelné hrubky a byly potrestány. Ve třetí minutě se prohnal za zády naší obrany Petr Kubát a střelou do šibenice nedal Petru Kučerovi šanci. V páté minutě proběhl kolem našich obránců pro změnu Michael Petrášek a také zavěsil. Po této brance jsme opět začali důsledněji bránit, abychom Hokejce nedovolili vstřelit kontaktní branku. Ve čtrnácté minutě si vzal soupeř oddechový čas a po něm zkusil power-play. K jeho smůle a našemu štěstí se mu nepovedla a navíc v ní inkasoval závěrečnou branku z hole Petra Sígla.
Zápasy s Hokejkou mají poslední dobou zvláštní náboj, v každém případě se hrál na "pralesní ligu" dobrý zápas, ve kterém jsme my byli šťastnějším týmem.