I. 1:27 H 96 - Špaček Jaroslav podražení
I. 14:59 H 96 - Špaček Jaroslav Podražení
II. 5:10 D 23 - Kolář Petr Nebezpečná výstroj
II. 14:40 H 29 - Veverka Pavel 10´ Nesportovní chování
III. 3:22 H 79 - Pillmann Robert Nedovolené bránění
III. 5:22 D 15 - Stejskal Marek Sekání
III. 8:11 D 27 - Medlík Martin Sekání
III. 9:40 D 15 - Stejskal Marek Sekání

Vzhledem k časovému odstupu, s jakým je tento referát psán, už si ani nepamatuji, jaké bylo počasí. Řekněme tedy alespoň, že hokejbalové. Na druhé straně hřiště proti nám stál Uftaland "B", který se tentokrát obešel bez posil z A týmu, zato ale představil čerstvou akvizici. Byl jí Petr Kolář, který u nás ještě nedávno hrával a trávil s námi intimní chvilky v kabině či sprše.
Pojďme ale k tomu důležitému - zápasu. Na rozdíl od prvních dvou kol jsme se dlouho netrápili a v šesté minutě vedli 3 : 0 poté, co se trefili Lukáš Pařízek po střele zpoza kruhů, Martin Sígl po lehce zkomplikované kombinaci celého útoku a Štěpán Floriš, jenž ramenem tečoval střelu od modré. Také Ufta se ale zmohla na odpověď, to když se prosadil Šíma.v 10. minutě. Tři minuty nato stanovil konečné skóre první třetiny po ideální přihrávce Martina Sígla a dechberoucí Smailík individuální akci Lukáš Vrkoč. Druhé dějství bylo co do počtu branek vyrovnané. Na straně domácích se nejprve prosadil důrazný štírek Konopáč, na straně Krav podruhé v zápase jeho kamarád Lukáš Pařízek, který právě z Uftalandu do Cows přišel. Převaha fyzické síly se naplno projevila v poslední třetině, kdy jsme se trefili hned pětkrát, z toho dvakrát v jednom oslabení. Ve 36. minutě se totiž z trestné lavice vrátil Martin Sígl a v přečíslení 2 na 0 předložil Lukáši Vrkočovi druhý gól. V téže početní nevýhodě stačil ještě skórovat i Lukáš Pařízek a završit tak hattrick. To mu ale bylo málo, a tak po podobných střelách z kruhů zesměšnil své bývalé spoluhráče ještě dvakrát. Jako naprostá kavka se pak projevil Milan Baloun, který netuše, že spoluhráči nechtějí dát 10. gól, aby nemuseli v kantýně platit, tento úděl na sebe vzal a kamarády vysvobodil. V kantýně po sobě ale žádné známky nenechal...
Co říci závěrem? Utkání bylo jednoznačné, o čemž vypovídá skóre. To ale mohlo být ještě vyšší, nebýt místy až zázračných zákroků brankáře Masáka a perfektních přečtení našich akcí Petrem Kolářem. "Návrat na kolbiště byl poměrně krutej. Přeci jen, dva rocky sem ten klacek v ruce nedržel. Na druhý straně - sám za sebe sem zklamanej nebyl. Měl sem totiž strach, že to absolutně nemam šanci uběhat. A přesto, že jsme hráli na tři beky, taxe to dalo," řekl navrátilec na malešický asfalt a oblékaje si mikinu od docenta Vengloše ještě stihl dodat: "No celkově jste hodně dobrý, esli se zas nestane nějaká tradiční krávovina, neměl by vám postup uniknout."