III. 3:47 D 24 - Fliegl Tomáš 80 - Vrkoč Lukáš -
III. 12:04 H 14 - Hudák Jan 2 - Kučera Michal -
III. 14:02 D 29 - Veverka Pavel 80 - Vrkoč Lukáš 17 - Svrček Martin

II. 2:17 H 68 - Sládek Jan Nedovolené bránění
II. 9:38 D 24 - Fliegl Tomáš Hákování
II. 13:48 H 96 - Frolík Jan Vysoká hůl
III. 2:34 D 10 - Floriš Štěpán Hrubost
III. 9:08 D 27 - Sígl Petr Sekání

Náš druhý zápas v této sezóně se hrál za pěkného hokejbalového počasí. Sešli jsme se na dvě lajny, narozdíl od protihráčů, kterých bylo jako šafránu. V první třetině jsme si vypracovali pár slušných příležitostí ke skórování, ale brankář A.S.H.F. Petr Starý byl vždy na správném místě. V deváté minutě jsme vyhráli buly a od modré vypálil nechytatelnou dělovku Pavel Veverka. Za minutu jsme opět ohrožovali soupeřovu svatyni a po několika přihrávkách skóroval Jaroslav Špaček. Hra se odehrávala jen na jedné straně hřiště, a proto se ve čtrnácté minutě opět měnil stav. To jsme zvyšovali na 3 : 0 opět díky šikovným rukám Jaroslava Špačka.
Po krátkém oddechu jsme se opět vrhli na bezzubé soupeře, ale byl to zprvu marný boj našich útočníků versus soupeřův gólman. Nakonec se nám podařilo v osmé minutě dotlačit míč za záda brankáře díky Tomáši Flieglovi. V jedenácté minutě, po nahrávce našeho obránce, zvyšoval skóre Lukáš Vrkoč a my už vedli o pět gólů. V této třetině se už nic dramatického nestalo a my odkráčeli na "vysněný" odpočinek Smailík.
Ve třetí třetině byla na našem soupeři znát značná opotřebovanost a my jsme toho s chutí využívali. Hned ve druhé minutě vypálil Martin Veselý a rozvlnil síťku soupeřovy svatyně. Za dvě minuty se objevil před brankou Tomáš Fliegl a nekompromisně zakončil. Stav v této chvíli byl už 7 : 0. To zřejmě soupeř nechtěl nechat jen tak. Využil zaváhání našich obránců a vstřelil našemu po celý zápas zmrzlému brankáři Petru Kučerovi gól. V poslední minutě zápasu po nádherných výměnách zavěsil ještě Pavel Veverka a určil konečný výsledek na 8 : 1.
Tento zápas by se mohl zařadit spíše mezi tréninkové s útokem na jednu branku. Bylo to asi zapříčiněno špatnou docházkou soupeře a s tím souvisejícím jeho neútočením. Alespoň jsme si zakombinovali a potrénovali na těžší soupeře Smailík.