Kravička

Před víkendem

Kraví webmail - pro registrované kravičky  Webmail Kraví administrace - pro vybrané kravičky  Administrace
Předchozí

Víkend č. 30

Další
Předchozí Další

Ve slátané sestavě o první ligu


To, že jsme v sezoně počtvrté a popáté nedokázali porazit Kolín, a ještě k tomu ve finále, znamená jediné. Hrajeme baráž a sezona se hodně prodlužuje. Vždyť někteří z nás odehrají v dresu Cows minimálně 45 zápasů, což je slušná porce. Ovšem jelikož do první pražské hodně chceme, musíme se s tím smířit a poctivě přistoupit k zápasům s okolím podceňovanýcm Uftalandem "A".
Ze sezony víme, že jeho béčko příliš kvalitou neoplývalo v rámci druhé pražské, statistiky hovoří o témže o ligu výše. Jenže přímá konfrontace s lepšími borci Ufty chybí. Když tedy nebudeme počítat předsezonní přípravu, v níž jsme se radovali po výhře 6:1. To nás bylo dvanáct do pole. Teď nás bude na celý první víkend baráže ještě o dva méně, což zní vzhledem k důležitosti zápasů až neuvěřitelně. Důvody absencí jsou různé. S některými nic neuděláte, jiné mohou působit úsměvně, to ať si každý vyhodnotí sám za sebe. A tak nám nezbylo nic jiného, než sestavu látat a povolat do zbroje Petra Beneše, který za nás na podzim odehrál jediný zápas a pak se ukázal méně spolehlivým. Nyní nám po prosíku snad pomůže, abychom mohli alespoň pořádně střídat.
Čekají nás rozhodně zajímavé souboje, úcta k soupeři nám rozhodně nechybí a klidně se ještě můžeme divit. Role favorita, kterou nám vtiskla hokejbalová veřejnost, se však nemíníme zříkat a věříme, že se do elitní pražské ligy přeci jen nakonec podíváme.

Předchozí zápasy s Uftalandem "A" – v sezoně se pochopitelně oficiálně nehrálo.
Uskutečnil se jen zářijový přípravný zápas, v němž jsme zvítězili 6:1.
---
Sestava na víkend (pokud všichni, co mají, opravdu dorazí)
Kudrna (Šroubek) – Holý, Marek, Floriš, Beneš - Špaček, Vrkoč, Sígl M. – Svrček, Pařízek, Sígl P.
---
Otazníky - žádné
Jisté absence - Baloun (sobota - vinný sklípek), Denis (turnaj s Hokejkou), Dobrý (škola), Maděra (nemoc), Marek (neděle - práce), Novotný (Polsko), Pillmann (svatební cesta), Veselý, Veverka (oba zranění), Vondráček (práce).


Guti

Zápasy
Baráž
1. zápas
Uftaland - Cows

2. zápas
Uftaland - Cows