Kravička

Před víkendem

Kraví webmail - pro registrované kravičky  Webmail Kraví administrace - pro vybrané kravičky  Administrace
Předchozí

Víkend č. 28

Další
Předchozí Další

Kdo z koho?


Tři výhry, to je ukazatel, který nasměruje šampiona druhé pražské o soutěž výše. Na startu finále jsou vítězové základní části South Park Cows a Kolín, dva rivalové, jež si na hřišti nedarují centimetr volného prostoru, ač mezi nimi doposud k vážnějšímu konfliktu nedošlo. Obě mužstva měla v sezoně jen drobná zaváhání a zápasy play off prošla podle papírových předpokladů až pod samotný vrchol. Nyní se ukáže, kdo bude ještě úspěšnější. Ani poražení ale nemusejí zoufat, čekala by je ještě možnost reparátu v baráži.
Pilný, Nedbal, Kašpar, Skořepa, Marek, Pittel, Pospíšil a další. To jsou v rámci naší soutěže zvučná jména, která alespoň v týmu Cows budí přirozený respekt. Avšak ne přehnaný. Tým Kolína je silný, to bez debat, ale ne neporazitelný, o čemž se Cows už dvakrát v sezoně přesvědčili. Charakteristická je důrazná hra a ofenzivní styl, které Středočeši praktikují. Slabinou zdá se býti disciplína a některé posty v defenzivě, dál netřeba hanit ani rozebírat.
My, jako obvykle budeme mít připravené překvapení v sestavě (všímavec rozluští) a měli bychom poskládat tři útoky, na které se nám hraje nejlépe. Jisté je, že nebudeme útočit do zabezpečené obrany jako v semifinále a lze očekávat atraktivní hokejbal, v němž budou jistě svou roli hrát i brankáři. Bohužel mezi nimi alespoň pro první týden nebude Lumír Kudrna, jenž převzal v průběhu play off post jedničky, pomohl týmu do finále, ale zranil se. Jeho kolega Petr Šroubek však odchytal letos mnoho vynikajících zápasů a tak se snad není čeho bát v tomto případě.

Předchozí zápasy s Kolínem – 8:3 a 3:2 (Novotný 2+1, Maděra 1+2, Vrkoč 2+0, Pařízek 1+1, Sígl P. 1+1, Baloun 1+0, Denis 1+0, Dobrý 1+0, Špaček 1+0, Floriš 0+1, Sígl M. 0+1, Veverka 0+1 – Skořepa 2+0, Marek 1+0, Koláčný 1+0, Kunášek Š., 1+0, Meloun 0+1, Miška 0+1, Švec 0+1 – za Cows chytali Kudrna a Šroubek).
---
Sestava na víkend (pokud všichni, co mají, opravdu dorazí)
Šroubek – Veverka, Veselý, Denis, Holý, Floriš, Marek - Špaček, Vrkoč, Sígl M. – Baloun, Pařízek, Sígl P. - Pillmann, Novotný, Svrček.
---
Otazníky - Novotný (práce), Marek (práce)
Jisté absence - Dobrý, Maděra (oba škola), Vondráček (práce).


Guti

Zápasy
Finále
1. zápas
Cows - Kolín

2. zápas
Cows - Kolín