Kravička

Před víkendem

Kraví webmail - pro registrované kravičky  Webmail Kraví administrace - pro vybrané kravičky  Administrace
Předchozí

Víkend č. 26

Další
Předchozí Další

Série pravdy na startu


Semifinále je tady! A nestojí proti nám nikdo jiný, než tým, který nás v sezoně dokázal jako jediný porazit – Rafani. Z mise 9W už jsme tři dílky ukrojili a teď se chystáme na druhou třetinu. Taková zívačka jako ve čtvrtfinále to ale nebude. Naopak.
Rafani jsou zkušeným týmem, který hokejbal dlouho hrál i na vyšších úrovních, než je druhá pražská. Pak se ale na čas odmlčeli, aby se po úspěšných účastech na Hell Benders Cupu rozhodli přihlásit zpět do soutěže. V úvodu ligy byly jejich výkony nevyrovnané, ale postupem času se ustálily a horší než čtvrté místo si mužstvo nemohlo připustit. Největší oporou je bezesporu obránce Sýkora. Neméně přesný šutér od modré je i Pešek. Vpředu zase v základní části řádil Vondráček. Zkušené oko prokazuje i nestárnoucí „Koudy“ Koukal. O kapitánovi Koudelkovi ani nemluvě. Z Uftalandu se podařilo přetáhnout duo šikovných bratrů Bélešových. Otázkou je, kdo bude stát v bráně, což může hrát velkou roli.
My vyrukujeme na Rafany s Petrem Šroubkem v brance a na rozdíl od čtvrtfinále také snad na tři kompletní řady. Z Olomouce opět přijede Lukáš Dobrý, který pomohl podruhé porazit Kolín i se svou holí Sniper Smailík K dispozici pro první víkend nebude školák Lukáš Maděra, pracant Ondra Novotný a marod Roman Vondráček II. S těmito absencemi se ale musíme vypořádat a nejlépe pak udržet domácí malešickou neporazitelnost!

Druhá série semifinále se hraje na Palmovce. Pro zájemce a úplnost uvedeme alespoň časy zápasů: Kolín - Hostivař (sobota 12.30, neděle 12.30, pátek 19.00).

Předchozí zápasy s Rafany - 9:1 a 4:7 (Špaček 4+1, Pařízek 2+3, Vrkoč 1+3, Floriš 2+1, Svrček 2+1, Sígl M. 1+0, Baloun 1+0, Veselý 0+1 – Sýkora 2+2, Koudelka 2+1, Pešta 1+2, Pešek 1+1, Vondráček 1+1, Koukal 1+0, Polanský 0+1, Beleš 0+1 - za Cows chytal 2x Šroubek).
---
Sestava na víkend (pokud všichni, co mají, opravdu dorazí)
Šroubek (Kudrna) - Veverka, Marek, Denis, Holý, Floriš, Veselý - Špaček, Vrkoč, Sígl M. - Baloun, Pařízek, Sígl P. - Pillmann, Dobrý, Svrček.
---
Otazníky - snad žádné.
Jisté absence - Maděra (škola), Novotný (práce), Vondráček (zranění).


Guti

Zápasy
Semifinále
1. zápas
Cows - Rafani
Kolín - Hostivař

2. zápas
Cows - Rafani
Kolín - Hostivař