Kravička

Před víkendem

Kraví webmail - pro registrované kravičky  Webmail Kraví administrace - pro vybrané kravičky  Administrace
Předchozí

Víkend č. 24

Další
Předchozí Další

Mise 9W začíná!


Jsme na začátku cesty, která má v následujícím období čítat devět vítězství. Nazvěme je tedy "Mise 9W" a pokusme se co možná nejrychleji jednotlivé dílky ukrajovat. Jako první nám stojí v cestě Ekonom B, který se do play dostal doslova na poslední chvíli po výpadku favorizovanějších celků. Věřme, že po prvních dvou poledních zápasech v Malešicích budeme spokojeni.
Mužstvo soupeře se skládá z bývalých hráčů Los Diablos, Husité a nynějších opor Ekonomu A, který bojuje o postup do semifinále první pražské. V brance pravidelně stává Stanislav Beran, jenž po období trapných výkonů, kdy se mu smáli i vlastní spoluhráči, začal odvádět celkem slušnou práci. V obraně prokazuje své schopnosti mj. Petr Čížkovský, nám dobře známý Šíša, a vepředu pak Miroslav Tichý, toho času thaiboxer, který nám rovněž není cizí. K oporám patří bezesporu duo Durák-Kučera. Když přijdou slovenské posily, také nejsou k zahození a svůj díl práce odmakají. Ještě, že jsme Ekonomu sebrali aspoň Ondru Novotného.
Ten ale minimálně o tomto víkendu hrát nebude. Podobně jako Lukášové Dobrý a Maděra a Roman Vondráček. Poté, co jsme zvolili brankářskou jedničku, nastala komplikace v podobě svalového zranění Petra Šroubka na včerejším tréninku. Pokud nebude stoprocentně zdráv, nastoupí neméně kvalitní maturant Lumír Kudrna. Nemocný je podle dostupných informací i Milan Baloun, nad jehož startem také visí otazník. I tak bychom si ale rádi připsali dvě výhry!

Ostatní série čtvrtfinále se hrají na Palmovce. Pro zájemce a úplnost uvedeme alespoň časy zápasů: Hostivař – Avir B (so 10.15, ne 16.30), Rafani – THC (so 12.30, ne 11.30) a Kolín – Elektrotechnika (so 14.45, ne 14.00).

Předchozí zápasy s Ekonomem – 10:0 a 6:0 (Sígl M. 4+5, Vrkoč 2+7, Špaček 3+5, Pařízek 2+2, Veselý 2+2, Baloun 2+0, Pillmann 1+0, Floriš 0+1, Holý 0+1, Marek 0+1 – chytali Kudrna a Šroubek)
---
Sestava na víkend (pokud všichni, co mají, opravdu dorazí)
Šroubek (Kudrna) – Veverka, Marek, Denis, Holý, Floriš, Veselý - Špaček, Vrkoč, Sígl M. – Baloun, Pařízek, Sígl P. - Pillmann, Svrček.
---
Otazníky – Šroubek (zranění), Baloun (nemoc).
Jisté absence – Dobrý, Maděra (oba škola), Novotný (práce), Vondráček (zranění).


Guti

Zápasy
Čtvrtfinále
1. zápas
Cows - Ekonom B
Hostivař - Avir B
Kolín - Elektrotechnika
Rafani - T.H.C.

2. zápas
Cows - Ekonom B
Hostivař - Avir B
Kolín - Elektrotechnika
Rafani - T.H.C.