Kravička

Před víkendem

Kraví webmail - pro registrované kravičky  Webmail Kraví administrace - pro vybrané kravičky  Administrace
Předchozí

Víkend č. 18

Další
Předchozí Další

Opožděný zápas podzimu atd.


Už je to tady. Hokejbalová Praha se má na co těšit. Vedoucí tým druhé pražské HBC Kolín vyzve v netradiční den na Palmovce druhý South Park Cows. Na pořadu dne bude souboj dosud neporažených celků. Série pravděpodobně pro jeden z nich skončí, avšak také nemusí. Na remízu se ovšem hrát nebude, ta by nic neřešila. Oproti tomu zbylé dva naše víkendové zápasy (Vyprahlo + předehrávka s Avirem) mohou vypadat jako nuda. Jsme si ale jisti, že nebudou a i další týmy se pokusí o náš skalp.
Kolín se na nás nesmírně těší. Nelze však zase říci, že by se nedočkavostí třepalo celé město. Suverén ligy je favoritem zápasu, neklopýtl výkonem tolikrát jako my a i podle ohlasů na různých webech je tipován na vítěze. Nás, jak se zdá, nemá mnoho lidí v lásce. Jisté je, že mimopražský soupeř přijede na Palmovku s nabitým kádrem, a tak se máme na co těšit. Sobotní zápas s Vyprahlem bude o poznání lehčí, ale ne úplně snadný. Stačí si vzpomenout na výsledek z podzimu, kdy jsme vyhráli upracovaných 1:0. Do not by nám měla hrát absence gólmana Čermáka i další hvězdy týmu Tryzny, kteří jedou na hory. Nedělní mač je plný otazníků, nikdy nevíme, s čím béčko Aviru vyrukuje. Neradno podceňovat!
Naše sestava by měla být poprvé v sezone kompletní, i s čerstvými posilami. Ovšem jen na páteční zápas, pak se nám hráči rozjíždějí také za lyžováním a snowboardingem. S tím si ale musíme poradit a vyzkoušet tak v sestavě nové prvky. Poprvé na jaře si zachytá i smolíček týmu – kotníček Lumír Kudrna.

Předchozí zápas s Kolínem - ještě se nehrálo
Předchozí zápas s Vyprahlem – 1:0 (Špaček)
Předchozí zápas s Avirem "B" – 7:0 (Veverka 3, Špaček, Veselý, Floriš, Vrkoč)
---
Sestava na víkend (pokud všichni, co mají, opravdu dorazí)
Šroubek (Kudrna) – Veverka, Pillmann, Denis, Holý, Veselý, Marek - Špaček, Vrkoč, Sígl M. – Floriš, Novotný, Sígl P. – Maděra, Pařízek, Baloun - Svrček.
---
Otazníky – Novotný (pátek – rodinné důvody), Veverka (pátek - hory)
Jisté absence – Vondráček a Dobrý (hokej), Veverka (sobota a neděle – hory), Denis (sobota – hory), Maděra (neděle – práce), Baloun (neděle – florbal), Novotný (neděle – práce)


Guti

Zápasy
15. kolo
Kolín - Cows

21. kolo
Elektrotechnika - OHF

22. kolo
Brankostroj - Hokejka B
Cows - Vyprahlo
Ekonom B - Elektrotechnika
Hostivař - Goblins
Kolín - Rafani
OHF - Avir B
Uftaland B - T.H.C.

26. kolo
Avir B - Cows