Kravička

Před víkendem

Kraví webmail - pro registrované kravičky  Webmail Kraví administrace - pro vybrané kravičky  Administrace
Předchozí

Víkend č. 16

Další
Předchozí Další

Klacky ze sklepů a fofrem na plac!


Zima sice ještě není pryč a přívaly sněhu komplikují situaci nejen na silnicích, ale my už musíme vytáhnout do boje. Nutno říci, že se po téměř tříměsíční pauze těšíme, i když někteří z nás ještě nedrželi hokejku pořádně v ruce.
Prvním soupeřem je Uftaland, který námi byl pasován na černého koně soutěže, avšak jako černé lze považovat jen dosavadní výsledky, jež vyústily v průběžné poslední místo. V zápase jsme tedy jasným favoritem, což dokládá i první měření sil, které skončilo poměrem 10:2 v náš prospěch. Uvidíme, s čím však soupeř vyrukuje do jarní části, veškeré informace o nových hráčích jsou zatím utajeny. Opět by proti nám měl nastoupit bývalý Cow Petr Kolář, novopečená mediální vicemrdka.
O den později v podobný čas nás výjimečně na Palmovce přivítá béčko Hokejky, u které jsou podzimní výsledky také zklamáním. Otázkou je, v jaké sestavě se na nás soupeř sejde, zda-li budou k dispozici hoši z áčka, které hraje odpoledne na Kladně. Na konci října jsme tento posílený tým zdolali v poklidu 5:2 a rovněž zůstává otazníkem, koho tendenční vedoucí týmu na jarní část sehnal na soupisku.
My bychom měli v následujících zápasech postupně ladit sestavu i formu na play off, které nám s 99procentní pravděpodobností již neunikne. Poprvé se v našem dresu v sobotu objeví obránce Jan Denis, v neděli hrát nebude. Další posily se zapojí až v průběhu března a dubna.

Předchozí zápas s Uftalandem – 10:2 (Pařízek 5, Vrkoč 2, Baloun, Floriš, Sígl M. – Šíma, Konopáč)
Předchozí zápas s Hokejkou – 5:2 (Baloun 2, Sígl P., Veverka, Vrkoč)
---
Sestava na víkend (pokud všichni, co mají, opravdu dorazí)
Šroubek – Veverka, Pillmann, Denis, Holý, Veselý, Marek - Špaček, Vrkoč, Sígl M. – Floriš, Pařízek, Sígl P. – Svrček, Baloun.
---
Otazníky – žádné
Absence – Novotný, Vondráček a Dobrý (všichni práce), Denis (neděle – dohoda mezi týmy)


Guti

Zápasy
18. kolo
Avir B - Rafani
Brankostroj - A.S.H.F.
Cows - Uftaland B
Ekonom B - Hlemýždi
Elektrotechnika - Goblins
Kolín - Hokejka B
OHF - Vyprahlo
T.H.C. - Hostivař

19. kolo
Elektrotechnika - Brankostroj
Goblins - Avir B
Rafani - OHF
T.H.C. - Kolín
Uftaland B - A.S.H.F.
Vyprahlo - Ekonom B