Kravička

Před víkendem

Kraví webmail - pro registrované kravičky  Webmail Kraví administrace - pro vybrané kravičky  Administrace
Předchozí

Víkend č. 11

Další
Předchozí Další

Souboj o čelo tabulky a proti dravému mládí


Sobota 19. listopadu je dnem, na který se tuze těšíme už od té doby, co jsme zjistili, že druhá pražská je poněkud nuda. Ano, utkáme se s vedoucím týmem naší ligy, který doposud neztratil stejně jako my ani bod, avšak má o osm gólů lepší skóre. "Doufám, že zápas dopadne vítězně pro nás!" volá rozhodně kapitán HBC Kolín Michael Kašpar. Nemluví do větru, středočeský tým je doslova prošpikovaný bývalými nebo současnými hokejisty a hlavně fyzicky velmi dobře vybavenými hráči. Respekt budí zejména trio Pittel, Miška, Šupík, avšak pozor si budeme muset dát pořádně i na výborně pálící beky. My máme přichystáno překvapení, které je možné vyčíst ze sestavy a není jím jen herní premiéra urostlého obránce Petra Beneše.
Ať už duel s Kolínem dopadne jakkoliv, nedělní ráno bude neméně náročné. Do cesty se nám postaví aktuálně třetí HBC Hostivař. Tedy tým plný hbitých mladíků (a diskuzních remcalů, že?). Silnou stránkou našich sousedů (místně i v tabulce) je fakt, že hrají na tři a někdy i čtyři útočné řady, což znamená, že jsou fyzicky téměř k neutahání. Premiéru od začátku zápasu si v brance odbyde Lumír Kudrna, jenž už naskočil do zápasu minulý týden na poslední třetinu, aby si míček osahal. Přejme mu, aby střelci jako Brož, Mák a Kubišta zapomněli své zbraně doma a on se v pořádné prověrce předvedl v nejlepším světle!

Sestava na víkend (pokud všichni, co mají, opravdu dorazí)
Šroubek, Kudrna - Veselý, Holý, Marek, Beneš - Špaček, Vrkoč, Sígl M. – Floriš, Pařízek, Pillmann – Baloun, Svrček, Sígl P. - Vlach.
---
Otazníky – Svrček (zdravotní problémy)
Absence – Veverka (disciplinární trest), Drahota (dlouhodobě)


Guti

Zápasy
14. kolo
A.S.H.F. - Ekonom B
Brankostroj - Kolín
Cows - Hostivař
Hlemýždi - Goblins
Hokejka B - Avir B
OHF - Uftaland B
Rafani - Vyprahlo

15. kolo
Avir B - T.H.C.
Elektrotechnika - Hlemýždi
Goblins - Vyprahlo
Hostivař - A.S.H.F.
OHF - Hokejka B
Rafani - Brankostroj